Sizce, siz neden yalnızsınız?

Neden yalnızlığı tercih ediyorsunuz? sıkılmıyo musunuz ya :/ sizi buna iten sebepler nelerdir?Sizce, siz neden yalnızsınız?

1|1
12|55

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım bu yalnızlığı kendim yarattım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Tercih meselesi değil açıkçası yalnızlık ruhen gerçekleşen bir olay. Kişi bunalımını atlatma olsun maddi düzeyini toparlama çabası olsun ve ilişkilerinden duyduğu nefret olsun bunlara birer örnek. Şahsen kimseyi kullanmayan sırtından geçinmeyen bir yapıda olan bir erkek için maddi durumda sıkıntıdayken bulunduğu ortamı değiştirme ve ortamlarından kopma gereği duyabiliyor

1|0
    0|0
  • İnsanın dostu Allah olsun. Gerisi hikaye..
    Haramlar, ucuz insanlar her yerde, ama onlar insana yaramaz..

1|0
    0|0
  • tercihim diyebilirim ve denemelerde başarısız olmakta.. etkili..

1|0
    0|0
  • bir zaman sonra kalabalıklar sahte gelmeye başlıyor gözüne
    Tek tabanca takılmak iydir

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Yalnız olmak istediğim için. İnsanlardan uzak durmayı seviyorum.

1|0
    0|0
  • Çünkü iyi niyetliyim. Kötü niyetli olsam elimden bir sürü kız geçer.. 2 metre boyum var renkli gözlüyüm. Duygusal ve romantik, edebi yanlarım var ama iyi niyetten kaybediyoruz.

1|0
    0|0
  • degilim

1|0
    0|0
  • Bizim evde süs bir cami var altında mevlana nın hatasız dost arayan dostsuz kalır sözü yazıyor yıllardır gözümün önünde durmasına rağmen uygulamaya geçiremedim belkide bu yüzdendir pişman mıyım değilim galiba

1|0
    0|0
  • Seyyah oldum pazar pazar dolaştım,
    Bir tüccara satamadım ben beni
    Koyun oldum kuzum ile meleştim
    Bir sürüye katamadım ben beni.. :)

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kız bana bakmıyor. Her önüme gelenle de çıkamam. Kız benden nefret ediyor, kompleksleri var. Dengesiz arkadaşlarım bir ödev için ikimizi aynı gruba koymuş bilerek. Niye söyledimse bunuda

0|0
    0|0
  • tamamen kendi seçimim yalancı insanlar sahte yüzler olacağına hiç olmasın diyenlerdenim

1|0
    0|0
  • Cok deger veriyoruz

1|0
    0|0
  • Midemi doldurdular yalnız kalıp boşaltıyorum sindirim sistemi çöktü :D

0|0
    0|0
  • Seçici olduğum için.

0|0
    0|0
  • Ömürlük birini bulmadigim sürece böyle devam

1|0
    0|0
  • İnsanlar...

1|0
    0|0
  • Bu insanın elinde olan bir şey değildir. Hayat bazen elindekileri bir anda alabilir ve seni çırılçıplak kalmışcasına yalnız bırakabilir. Kaderden kaçış olmaz , belkide kader bize böyle yapmakla aslında özümüzde hep yalnız olduğumuzu hatırlatmak ister ve gün gelince kara toprağa yapayalnız gireceğimizi.

0|0
    0|0
  • Sıkılıyorum.
    "Sen"i "ben"i bırakıp, "biz" duygusunu yaşayabileceğim biriyle
    hala yan yana gelemediğim için yalnız olduğumu düşünüyorum.
    Yalnızlığı tercih etmiyorum ama, şimdilik yalnızım.

0|0
    0|0
  • Öyle istediğimden dolayı galiba ^^

0|0
    0|0
  • Kendimi sevecek kadar özgüven sahibi olduğum, kendimi övecek kadar ego sahibi olmadığım için yalnızım.

0|0
    0|0
  • Boyle daha iyi

0|0
    0|0
  • Allah öyle istiyor

0|0
    0|0
  • Yoo böyle güzel sıkıntı yok 😀

0|0
    0|0
  • 3-5 tane sevgilim var sanıyorlar o yüzden:(

0|0
    0|0
  • Sahte gülen insanlar olması bu yüzden Yalnızlığımla yalnızım ve bu durum hoşuma gitmeye başladı

0|0
    0|0
  • Herkezib kendince sebepleri vardır kimi dominant kimi yetersizlikten ama bir an gelir işte ciddi bir çekişme ozaman olursa olur biriyle yoksa yoktur :)

0|0
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0
  • @dmladmla ulaştım yalnızlığa baktım ki cekemiyorum insanlara katlanamiyorum, hepsine yol verdim kendi yolumu sectim

0|0
    0|0
  • Hayatımda biri olsun istiyorum. Egosu olan ya da sivri dilli biriside değilim. Çokta iyi giyinen cool birisiyim
    Şakin kimse bakmıyor bana yanlızım :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...