Öğle arasından sonra gitmezsem yarım gün devamsızlık sayılır mı?

Arkadaşlar toplam 7 dersimiz var öğle arasından sonrada 3 ders var bu 3 derse gitmezsem devamsız sayılır mıyım? Bir de yarım günlük devamsızlıklar meb mobil bilgi servisiyle veliye yollanılıyor mu?

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yarım gün yazılırsın

0|0
    0|0
    • Ben 2-3 kere daha yarım gün yazılmıştım anneme mesaj gitmemişti yine gitmez değil mi sadece tam günde yollanılıyor öyle biliyordum doğrularsan çok sevinirim

• Mesaj olayını bilmiyorum benim zamanımda mesaj atmıyorlardı

En İyi Kız Görüşü

• yollanir ve tum gun sayilir sanirim

0|0
    0|0
    • Tüm gün sayılması için toplam ders saatinin yarısından fazla gelmememiş olmam gerekmez mi?

• bizde boyleydi valla knk

Erkekler Ne Diyor 4

• Yarım gun sayilir

0|0
    0|0
    • Ama ben 2-3 kere daha geç gitmiştim mesaj gelmemişti ama eokula girilmişti

• Yarim gun yok sayilmışın demi

• Evet ama gitmedi mesaj ama girilmişti
      Yani mesaj gitmiyor mu yarım gün gidilmeyince çünkü 2-3 kere yarım gün gitmedim mesaj falan atılmadı annemlere

• sayılır ailen numara verdiyse okula mesajda gider

0|0
    0|0
    • Ama ben bir kaç kere daha geç gitmiştim yollanmadı mesaj yarım gün devamsızlık yapmıştır diye bir de eokulda yarım günler "geç" diye yazılıyor geçleri de "devamsızlıktan sayılmayan günler"e koyuyolar o nasıl oluyo

• Yok valla dünde 1 derse gitmedim 2 derse girdim hiç bir şey olmadı
      Peki şey bişey sorucam meb mobil bilgide 2-3 kere daha yarım gün gitmedim anneme gitmedi mesaj yine gitmez değil mi? Doğrularsan sevinirim

• direk doğruluyamıcam ama bir kez gitmediyse bidaha gitmez

• evet

0|0
    0|0
  • Yarim gün sayilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yarım gün sayılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...