Hayatımda iyi birşey olmazmı?

namaz kılıyorum ve dua ediyorum kapalıyım ve hiçbir şekilde bu halime ters düşecek davranışlar yapmadım yapmam. Ama neden hala mutsuzum hayatımda hiçbirşey yolunda gitmiyor?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru Yoldasın önüne çıkan engellerden belli farkında değil misin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle düşünmen çok yanlış onları Allah için yapıyorsun ahiretin için yoksa peygamberler dünyanın enmutlu herseye sahip insanları olurdu düşünsene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Her 2 dakikada bir orgazm olan kızların , her 10 dakika da bir penis boyunu yazan erkeklerin bulunduğu bir sitede ne isin var senin. Sen müslümanım iyim bütün kötuluklerden uzağım boyle konuşan insanlarla asla bir arada olmam diyorsun ama burdasın. Bence sen bir burdan uzaklaş. Çünkü burdaki orgazm soruları ve buna benzer görüşler zayıf karakterini alır götürür. Su anki halinden bile beter bir hale gelirsin.

0|0
    0|0
    • Ben o sorularıa bakmıyorum bile? Eğer siz her saniye bunları yaptığıniz için soyluyorsaniz o ayrı tabi ki. Beni elestiriyorsaniz sizde böyle görüş yazmakla uğraşmak yerine siteyi terk edin de zayıf diye nitelendirdiginiz karakterimden üstün olduğunuzu ispat ediniz.

• Sen sorulara bakmıyor olabilirsin. Ama benim gibi öyle sorulara bakan insanlarla muhattap oluyorsun bu durumda neden ben görüşüme yorum yazdin. Benim senin ilgilenmedigin sorulara cevap veren biri olduğumu düşünüyorsun. Benimle muhattap olmaman lazim yoksa günaha girersin. Ben seni eleştirmiyorum sen göründüğün gibi biri değilsin sadece. Namaz kılıyorum falan filan diyerek hala mutsuzum diyorsun. Sana diyorum ki burdan ayrıl boyle boyle insanlar var yoksa zarar görürsün. Mutluluğu yakalama olasılığın düşer. Sen diyorsun bana görüş yapacağına git. Ben gayet mutluyum. Gitmeme gerek yok kimsede benim karakterimi eleştiremez. Çünkü illaki o sorular gözüne çarptı. İllaki açıp okumak istedin. İstemedim dersen de yalan söylersin. Karakterini zayıf olmasida senin gözümde alçak olduğun anlamına da gelmiyor. Boyle de anlama. Sadece daha da o lgunlasman için bence burda takılma. Sonra mazallah okursun günaha girersin. Orda koskocaman şey yazısını görürsün falan neyse...

• Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Şükür ki kendime hakim olmayı bilen bir yapım var. Size cevap veriyorum ve bunun günah olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki bu sizin görüşünüz saygı duyarım. Eğer bana size cevap vermemin dahi günah olduğunu açıklayan bir hadis, ayet gibi guvenebilecegim sözlerle yanıt verirseniz memnun olacağım.

• Bunu soruyorsan zaten bir sıkıntı var 😆 Namaz kılarken günaha giren tek tip insan hadisçiler 😆 onu geç zaten tevhidi ikilemeye çevirdiniz Muhammedi Allaha ortak koştunuz o zaten yanlış. Dua etme biçimine göre değişir. Kapalılık konusunda islamda çarşaf ve başörtüsü yoktur siz daha Allah'ın kelamını yanlış anlamışsınız sürekli şirke giriyorsunuz üstüne birde iyilik istiyorsunuz? Fantastik.

0|0
    0|0
    • Yazdığınız görüşün tek bir kelimesinde dahi bir anlam bulamadım. Üşenmeyip yazmışsınız birde.

• Yargılamadım soruna cevap verdim sorduğun soruyla aldığın cevap doğru orantılı biraz araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın yine de saygı duyuyorum sadece naçizane bir yorumdu.

• Çok teşekkürler o zaman zaman ayırdığınız için.

• Namaz kıldığınız halde ters giden bişeyler varsa namazınızda bir eksiklik vardır. namazınıza dikkat edin.

0|1
    0|0
    • Namazımı dosdoğru kıldığıma inanıyorum oysaki.

• mutsuzluk bendede olan bir şey bilmiyorum mutlu olmak için ne yapmak gerek fakat elbette kimseye bir kötülüğü olmayan insan illaki mutlu olacaktır

0|0
    0|0
    • off bilmiyorum okadar dua ediyorum biri bile gerçekleşmiyor illaki zamanı var ama beklemekte beni yoruyor

• hayat daha uzun daha çok yorulucaz namazını duanı içinden gelerek yap ama sadece bununla olmaz insan mutluluğu aramalı

• Nedir yolunda gitmeyenler. Örnekle açıklayabilirmisin.

0|0
    0|0
  • Benimde gitmiyo cok iyi kalpli iyi niye oldugumuz icin boyle

0|0
    0|0
  • Bunu sirguladigina göre bilgin az. Laf olsun diye yapma ibadetlerini

0|0
    0|0
  • sabrın deneniyor...

0|0
    0|0
  • Bahtsız ve şanssızsın sanırım.

0|0
    0|0
  • Olur bakalım isyankar ergen

0|0
    0|0
  • gidecektir mutlaka sabret bunu başarırsan göreceksin ;)

0|0
    0|0
  • Kendini dünyaya kapattıgın için olabilir

0|0
    0|0
  • İyi bisey derken? Tam olarak ne istiosun?

0|0
    0|0
  • Telkin duası oku. 3kere besleme çek, tamam olduda bitti maşallah inşallah..

0|0
    0|0
  • Bende muhafazakarım senin gibi aynı şekilde ibadet edip mutlu olamıyorum. Kader heralde

1|0
    0|0
  • Sınanıyorsun sen inancın sınanıyor

0|0
    0|0
  • birdakika dur önce. kim sana namaz kılınca hayatının mükemmel geçeceğini söyledi? Kurandada böyle birşey yok. bu arada namaz kılma ibadet etme demiyorum tabikide yap bunları ama işler ters gidince suçu yukarıdakinde arama. belkide herhangi bir meşgalen yok? yeni şeyler dene ne bileyim fotoğraf filan çek kendine hobi bul. boş kalma.

0|0
    0|0
    • Yukarıdaki diye bahsettiğinin Allah (c. c) olduğunu umarım biliyorsundur. Ve ben suç atma gibi bir şey yapmadım, yapmam. Ayrıca hayatımda meşgul olduğum birçok eğlenceli sayılabilecek şeyler var. Buna karşı içten gelen mutsuzluğun sebebini merak ediyorum. Yaptığınız ''kendinizce'' haklı saydığınız görüş için teşekkür ediyorum.

• İstediğin kadar yargıla. Burda paylaştığın görüş karakterinin bir parçası. ÖNYARGILI. BOŞ LAF YAPAN. başka hiç bir şey göremedim.

• seni yargılamıyorum istediğin gibi algılamakta özgürsün sordun görüşümü belirttim bu saatten sonra banane

• Bende namaz kılmıyorum dua etmiyorum herhangi bir dini inanvım yok kapalıları sevmiyorum ve de çok mutluyum. Hayatımda herşey yolunda. Ve de sahip olduğum herşeye kendim çalışarak çabalayarak kimseden beklemeden elde ettim. Duaya ihtiyaç duymadım çünkü başarmam için duaya değil çok çalışmaya ihtiyacım vardı başardım da. Keramet duada olsaydı dünyanın en fakir ve mutsuz ülkeleri islam ülkeleri olmazdı.

1|0
    0|0
    • İnançsızlık size bu dünyada kazandırdıysa ahirette de kazandıracağını sanıyorsanız yanılmaktasınız. Olan bir gerçeği inkara lüzum yoktur. Eğer hala başınıza birbir türlü musibet gelmiyorsa bu Allah'ın merhameti demektir.

• Kaba yorumlarım oldu ama kırdıysam özür dilerim :)

• Siz görüşünüzü savundunuz, bende. Takdir ediyorum sizi kızmak doğru olmaz 😊

• Benimle tanıs :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mutlulugun soylediklerinle alakasi yok ki, onlar senin inancin ve inancinin geregi.

Hayatinda olumlu gelismeler olursa mutlu olursun canim, herkesin boyle donemleri oluyor. Sıkılma.

0|0
    0|0
  • Zamanı vardir belki de her şey bir anda olucak değil ki

0|0
    0|0
  • İmtihan

0|0
    0|0
  • Sabret ve zamana birak, Rabbim seni deniyor :)

0|0
    0|0
  • Sabir..

0|0
    0|0
  • mutsuzluk sadece sende bende değil maalesef türkiyedeki birçok insanda var artık

0|0
    0|0
  • Sinaniyorsn hataya dusmeni bekliyor şeytan

0|0
    0|0
Yükleniyor...