SGK'nın sigara içene kanser ilacı vermeyecek olmasıyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Yav zaten 10 tl lik sigaranın 6 7 si vergi, bence içmeyene ilaç vermemeleri lazım :DD Yıllık 6 milyara yakın paket satılıyo vergiyi siz hesaplayın artık :))

0|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bu tayyıp turkiyeye suriyelileri alıp alıp alıp en sonunda savas cıkartıp ulkeyı soyup basıp gidecek böyle düşünüyorum

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendilerine gelince herşey serbest estetik bile yaptırıyorlar devlet kasasından 8 tane implant yaptırıyorlar çalışanın 1 tane bile hakkı yok onlar için hiç sorun yok vatandaş için paran yoksa öl hakkımı helal etmiyorum zehir olsun garibanın hakkını yiyene kul hakkıyla sefa sürene sürünürler inşallah.

1|0
    0|0
    • adamın istediği şekilde yaşıyoz valla

• aynen sosyal devlet değil artık ne halin varsa gör diyor başının çaresine bak ister hasta ol istersen öl boşuna değil yurtdışındaki vatandaşlar gelmek istemiyor eşit haklar insana saygı var diye gurbette yaşamaya devam ediyor.

• eig için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• çağ dışı insanlık dışı kınıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu vergile ile kıyaslamak yanlış olur.

Sigara içen birisi zaten kanser ilacını kullansa ne olur? Değişen bir şey olur mu?

Şahsi fikrim. Hem doğru hem de yanlış bir karar.

0|0
    0|0
    • o zmn cola da zararlı veya gdo lu olduğunu bilip yine aldığımız ürünler de zararlı onlar kullansa ne olcak

• Kanserin en büyük tetikcisi kim? Sigara.
      Şimdi sen sabah kanser ilacı içiyorsun öğlen sigara içiyorsun. Peki bu hastalıkdan kurtulabilirmisin? Hayır. Boşa tedavi.

Bir yerden sonra da bazı tetikleyen unsurlar da var. Ama ne kadar tetikliyor bilemiyorum. Belki bu yasağın daha derini vardır. Daha resmi olarak açıklanan bir şey yok.

Velhasıl dediğim gibi bir yandan iyi bir yandan kötü.
      Resmi açıklamayı beklemek daha mantıklı. Ona göre net cevap verilebilir.

• tayyip karşıtı biriyimdir ama şu sigaradan vergi alması çok hoşuma gidiyor içmeyin mk zorundamıyız sigara kokusunu çekmeye

0|0
    0|0
  • Düşene bide sgk vuruyor, adam bide verem olur bunun üstüne :)

0|0
    0|0
  • Ülke gittikçe boka sarıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...