Bazi kizlar neden aşıri dekolte giyinirler ki?

etrafimizda orda burda bazi kizlar goruyorum yani bakmamak elde degil tamam cok guzel ama merakta etmiyo degilim acaba ne dusunerek boyle giyiniyolar. Mesela buz gibi havada mini etekli kiz gordum gerci bnmde icim isindi ama neyse 😀

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• dikkat canım dikkat cekmek ıcın acarlar :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gereğinden fazla açık giyinen kız perdesiz eve benzer. Perdesiz evde ya kiralıktır ya da satılık ! ;)

6|3
    0|0
  • 😂 kimisi kendi olduğu için giyer kimisi dikkat çekmek için kimisi özenti olduğu için. Net bir cevabı yok aslında, kötü bir ifade ama "amaç" denen birşey var günümüzde maalesef. ☺️

0|0
    0|0
  • Tiple ya da karekterle bisyleri yakalayamayip bari mememle totomla bostlyler yapiyim diyebilirler yani noolcak.. aciosa bakacan..

0|1
    0|0
    • 1 kere bakıyorum yalan yok :) ama dönüp bakmam :)

• Herkesi ayni kefeye koymayin bari.. iyi analiz edip öyle atlayin.. :P

• tamam sen bir kiz olarak cevap ver napsin bu erkekler napsinnn😋😎😎

• kendi vücutlarının ne kadar güzel olduğunu göstermek amacıyla olsa gerek.

0|1
    0|0
  • İnsanları kıyafetleri ile ucuzlaştırmayı bir kesin lütfen.. Herkes dilediğini giyer aynaya baktığında kendini iyi hissediyorsa sizlerin kafa yorup onun yerine meraka düşmesi zaman kaybından birşey değildir.

0|1
    0|0
    • arkadasim tamam ciplak gezsin herkez ama erkeklerle ayni dunyada yasadigini unutuyosun herhalde ben sana baktigim zman aklima baska seyler geliyosa birazda suc sende ayni

• Avrupa daki erkekler erkek degıl sanırım... Cunku kadınlar hakkında bu tarz egılımlerı yok daha cıddı seylerı merak edıp dusunuyorlar. Oto kontrolunuz bu kadar asagıda mı?

• cok pardon ben osmanli siz avrupalisiniz birbirimizi anlamamiz mümkun degil sanirim

• siz gelin burda soru diye

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmek istiyorlar

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel olmayınca ona baş vuruyolar 😃

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Göstermeyi seviyorlar hocam sana düşen sapsan bakmak değilsen olay yerinden hemen uzaklaş 😆

0|1
    0|0
  • Akıl almak isterken, namus satanlar :)

0|1
    0|0
  • kalitelerini göstermek icin :))

0|1
    0|0
  • İnsanların kıyafetine karışmayın.

0|0
    0|0
  • Bakma, bakandan para almaya başladılar. Bir grup kız meme çatalına bakmışım diye 200 Euro istedi. Canımdan olacaktım, tartışılması bile tehlikeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...