Rusya ile savas ciksa kara misin kalir misin?

Arkadaslar hepimiz biliyoruz ki 3. Dunya savasi cok yakinda herkes 2023 diyor ama tam tarihi bilemeyiz tabi ki belkidd savas hic olmicak ama su bir gercek rus ucaginin dusurulmesi putini fena kizdirmis ve her an bize savas acmaya hazir simdi suriyeliler gibi degerlendirelim kendimizi ulkemize savas acilsa avrupaya mi gitmek isteriz multeciler vasitasi vs ile yoksa ulkede kalip son nefesimize kadar savasir miyiz? Cevaplarken sunuda dusunun orn ben savasirken halam ve ailesi avrupaya kacsa bende kacar miydim yoksa savasa devam mi asil bunun cevabini istyrm?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Ülkemde kalırım tabiki de ölürsemde ölürüm kaçmak bize yakışmaz

0|0
    0|0
    • Farzet sen yasam savasi verirken halanlar avrupaya kaciyor orda yasamlarina devam ediyor yinede kalir miydin?

• Gitsinler ben gitmem ölürüm daha iyi

En İyi Erkek Görüşü

• Savaş çıkarsa büyük ihtimal ile Rusya da çıkan kanuna göre red yasasında, istemeyen kişi savaşa giremez ama Türkiye'de red yasası yok yani Türkiye'de eli silah tutan herkes savaşa gitmek zorunda ama Rusya vatandaşları rahatına düşkün olduğu için Banane ben rahatıma bakarım diyerek savaşa büyük kısmı girmeyecek.

Ama Şu an Rusya'nın bize en büyük avantajı hidrojen bombasının olması... Her ne kadar avantajlı da olsalar zorla değil gönüllü katılmak isterim.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaçan kurtuluyor mu peki? Bari elimden gelini yapıp kendi memleketimde öleyim isterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence 3. Dünya savaşı çıkarsa yanacak olan biz ve bizim gibiler olacak. Savaş çıkmasını istemeyenlerdenim

0|0
    0|0
  • Gavur memleketinde it kopek gibi yasamaktansa vatanimda elimde tas dusman bekler enkaz altinda kalip sehit olurum daha iyi.. hem savas cigirtkanligi yapma lutfen..

0|1
    0|0
  • Vatan ve namus için savaşmayacaksak hiç yaşamayalım.
    Ama rusya bize savaş açacak son ülkelerden biri

0|0
    0|0
  • Gelecekleri varsa görecekleri var evelallah

0|0
    0|0
  • Suriyenin durumu farklı iç savaş var orada.. iç savaş başkadır iki devletin savaşması farklıdır..

0|0
    0|0
  • Arkadasım hiç bir şey o kadar kolay değil. Biraz gerçekci bir senaryo üretin. Devletlerin egosu devletlerin başkanı indirilinceye kadardır.

Eğer savaş olursada biz hazırız, Ölmeye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...