Bana yardım edermisiniz?

Babam annemi 1.5 yıl evvel aldattı Boşandılar babamı hem anlayamadım hemde kızdım çünkü annem ondan 9 yaş küçük güzel bikadınBana yardım edermisiniz?
Annem daha 36 yaşında artık kendi yolunu çizmesini bir ilişkişi sevgilisi olmasını istiyorum. Ama annem hiç sosyal bir bayan digil

Güncellemeler:
Buradan taliplerini bekliyorumm;)))
Annemle aramda 17 yaş var

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Annemi burada mı pazarlıyorsun? Yanlış yer canım burası. Şuna siberalemin falan linkini atın, yazıktır ya.

0|0
    0|0
  • Annenin işine burnunu sokma bence. O ne gerekiyorsa onu yapar.

0|0
    0|0
  • Merak etme kendi yolunu çizer , sen dert etme

0|0
    0|0
  • Manyak mısın lan sen

0|0
    0|0
  • Annesinin potansiyeli kızını solluyor
    http://vocaroo.com/i/s0ULEP6NZ0r1

0|0
    0|0
  • İnandırıcı gelmedi hic Benzemiyorsunuz

0|0
    0|0
  • annenin resmi var mı? :D

0|0
    0|0
  • güzellik tek başına bir anlam ifade etmez canım. sosyal konuskan bazen erkeğin ruhuna ittatkar olan bazense yaramaz cocuk olan bir kadın erkeğini mutlu edebilir. erkekte olgunsa ıyı bır ıkılı olurlar

0|0
    0|0
  • Şu bana annem yaşındasın diyen sendin galiba işin mübağalası bir yana yaşla alakalı olmuyor bu iş

0|0
    0|0
  • resimdeki annen mi sen misin

0|0
    0|0
  • Bizden ne istiyorsun yardım olarak anlamadim

0|0
    0|0
  • Nasil bir trolleme bu ahaha

0|0
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • Annesine koca bulmaya çalışanı ilk defa görüyorum :D

0|0
    0|0
  • bu kadın harcanır

0|0
    0|0
  • Resimdeki annense eğer çok güzel biri istediği Zaman bir sevgilisi olabilir

0|0
    0|0
  • Bunu ilk gördüm burda

0|0
    0|0
  • selam yardımcı olabilirim size :))

0|0
    0|0
  • tamam söyle adresini istemeye geleyim senden

0|0
    0|0
  • O nasıl anne la öyle ablan diyelim biz. : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annen 36 yaşında bir bayan değil, annen 36 yaşında bir kadın. Sen ise 19 yaşında bir genç kızsın. Sen "istiyorum" dersin, fakat annenin belki daha fazla zamana ihtiyacı vardır. Annen 36 yaşında ayakları yere basan, genç ve güzel, bir çocuk büyütmüş, 36 yıllık deneyime sahip, kendi kararlarını kendisi alabilecek bir kadın. 1. si baban anneni aldatarak annene saygısızlık yapmış sana değil. Sen hala onun kızısın. Dolayısıyla annenle babanın arasına girmen hiç doğru değil. 2. si annen eğer biriyle tanışmak isterse tanışır, burada onun fotoğrafını ondan izinsiz paylaşıp bu tarz yorumlarda bulunmakta senin ayıbın. Senin bir şey yapmana gerek yok o kendisi için ne yapılması gerektiğini bilir, babandan boşanmak gibi doğru bir kararı alabildiği gibi. 1,5 sene aldatıldıktan sonra ilişkiye başlamak için çok kısa bir süre hele ki bu kadar uzun bir evlilikten sonra. Ergenlik aşkları gibi bir olay değil anlayacağın. Sen kendi işine bak çocuk.

0|1
    0|0
  • Bu simdi senin annen mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...