Benden size bir klişe soru daha :D Güzellik miii bakım mı?

Evet hadi bakalım düşünceleriniz neler?

Bakımlı olmak mı önemli? Doğal güzellik mi?

• Bakımlı olmak tabii ki. Bakımsızlık doğal güzelliği kapatır. Güzellik geçicidir.
    50% (7)35% (7)41% (14)Oy Ver
  • Doğal güzellik olmadıktan sonraa.. Bakımla güzelliğe inanmıyorum. Malzeme iyi olucak bir kere.
    36% (5)20% (4)26% (9)Oy Ver
  • İkisi de önemli. Biri olmadan diğeri bir işe yaramaz. Hem güzel olucak hem bakımlı.
    14% (2)25% (5)21% (7)Oy Ver
  • Önemli olan iç güzellik bence. :D
    0% (0)20% (4)12% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bütün insanlar mükemmel ve güzel yaratılmıştır güzellik kendi gözümüzle alakalı senin beğenine göre güzellik değişir güzel insan bir makyaj ile çirkinleşebilir beğenine uymazsa

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğal güzellik önemli tabi ama aşırı doğallık da iyi değil biraz da bakım şart olsun bir zahmet :Ddddd

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İkisi de önemli. Biri olmadan diğeri bir işe yaramaz. Hem güzel olucak hem bakımlı. mesela diyelim ki birisi doğal güzel bir kız hayal edebilim bu kişi bakım yapmadıktan sonra zaten yine çirkinleşecek.

1|0
    0|0
  • Hastalık vs sonucu fiziksel bir sorun yoksa, bakımla halledilmeyecek hiçbirşey yoktur.
    Ayrıca kişinin bakımlı olması karşısındakine hoş gözükmeye çalışması, muhatabı odun değilse ona değer verdiğinin göstergesidir. Benim çok hoşuma gider, gidiyor.

1|0
    0|0
  • Bana baksan da tırt onun için güzellik.

1|0
    0|0
  • B dedim.

1|0
    0|0
  • doğal güzellik... ama neandertal kadınları kadar doğal olmasın... o kadarda ilkelleşmemek lazım.

1|0
    0|0
  • Ikiside

1|0
    0|0
  • doğal güzellik

1|0
    0|0
  • Bakimli olabilmek onemli tabiki :)

1|0
    0|0
  • bakımtabiki... güzellik olmuş bakım olmadıktan sonra ne işe yarar.

1|0
    0|0
  • altındaki araba ferrari bile olsa iç ve dış bakımını yaptırmalısın

1|0
    0|0
  • iki dakika siteye bakayım dedim, bu salak soruyu görünce geri çıkıyorum. cümleten iyi geceler -_-

0|0
    0|0
    • Daha "akıllı" soruların varsa, sen sor o zaman bay zeki. Eğlence için yapılmış bişeyi bu kadar abartıp hakaret etmene gerek yok. Salak buluyorsan da gelip buralara cevap yazmaya zahmet etmeseydin, kimse kafana silah dayamıyor. İnsanların keyfine limon sıkmaktan ne anlıyorsan bilmiyorum ama umarım keyfin yerine gelmiştir. Çık bir daha gelme e mi.

• içi kaddar kalleş gaflet o. r. sp uysa dışı güzel olsa ne arar

0|0
    0|0
  • bakım şartttt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...