İlk izlenim sizin için ne kadar önemli?

Hepimiz biliyoruz ki ilk izlenim ister istemez bir ön yargıya neden olduğundan gerçekten çok önemlidir. Ama siz bunu ne kadar ciddiye alırsınız, ne kadar önemsersiniz?

• İlk izlenim o kişiyle ilişkinin (arkadaşlık dahil) gidişatını tamamen etkiler.
    43% (30)39% (23)41% (53)Oy Ver
  • İlk izlenim benim için önemlidir. Ama ikinci bir şans veririm.
    34% (24)19% (11)27% (35)Oy Ver
  • İlk izlenimin önemine inanmıyorum.
    3% (2)19% (11)10% (13)Oy Ver
  • Kendim çok aşırı derecede ciddiye almam, ama kendi bıraktığım ilk izlenime çok dikkat ederim.
    13% (9)8% (5)11% (14)Oy Ver
  • Kendi bıraktığım ilk izlenimi çok da önemsemem, ama kişilerin bende bıraktığı ilk izlenim benim için önemlidir.
    7% (5)15% (9)11% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlk izlenime önem vermem biraz zaman geçmesini beklerim çünkü insanlar bana baktıklarında ilk gördükleri şey gıcık bir tip

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim için önemli değildir herkese ikinci şans tanırım ama insanların kafasındaki o ilk izlenimden geriye kalanı silmek kolay değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk görüdüğümde sacma bir huyum var kanım ısınırsa tamamdır ısınmazsa bı daha da olmuyor :S

1|0
    0|0
  • İlk izlenim benim için önemlidir. Ama ikinci bir şans veririm.

1|0
    0|0
  • İlk izlenimi böyle dar kalıplara yerleştirmek doğru değil.

0|0
    0|0
    • Böyle derken kastettiğiniz nedir? Nasıl kalıplar anlayamadım?

• Siz bu konuda belki gereken duyarlılığı gösteriyorsunuz ama çoğunluk maalesef hiç böyle düşünmüyor.

• Burası zaten çok da ciddi bir ortam değil kusura bakmayın ama.. Ayrıca benimki siz de takdir edersiniz ki eğlence için yapılmış bişi sadece. Yani kalkıp da bunun soru analizini falan yapmak biraz boş, vakit kaybı. En azından bence.

• önemsiz çene kuvvetli olsun maymun gibi adam manken kızı kendine aşık edebiliyor o yüzden ilk izlenim önemsiz :D

0|0
    0|0
  • a cok onemli

tatlim bak yine senden soz ediyolar:
    @birsezenklasigi123 :) :) :)

0|0
    0|0
  • Beni ilk defa gören biri etkilenir veya etkilenmez ama tanıdıkça bağlanacağına eminim.

0|0
    0|0
  • Ilkler onemlidir

0|0
    0|0
  • İlk izlenimin önemine inanmıyorum.

gelişiyle ve gidişiyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...