Belki klişe belki klasik bir soru ama, sizce hangisi (Dürüst olalım lütfen!) ?

Eveeet hadi bakalım dürüstlük saati. (Yalnız lütfen terbiyenizi koruyun. Dürüst olalım dedim, +18e girmeye gerek yok.)

Karakter ve kişilik mi (nam-ı diğer iç güzellik) ? Yoksa fizik ve dış görünüş mü (dış güzellik) ?

• Karakter ve kişilik elbette. Önemli olan iç güzellik.
    10% (2)17% (5)14% (7)Oy Ver
  • Fizik yoksa olmaz. Dış görünüş önemli.
    10% (2)17% (5)14% (7)Oy Ver
  • Biri olmadan öteki anlamsız ve eksik kalır. İkisi de gerekli.
    45% (9)37% (11)40% (20)Oy Ver
  • Biraz dış, fazlaca iç güzellik benim oranım.
    35% (7)20% (6)26% (13)Oy Ver
  • İçi biraz güzel olsun ama dışı çok hoş olsun.
    0% (0)9% (3)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi insan hayatta bir kere aşık olur derler buraya kadar tamam
    Bence dış güzellik değilde gözler varya herşeyi anlatıyor. daha hiç olmadı ama gözlerde bulursun işte
    Diğer bir konuda eğer onun gözlerinde benim gibi bana ait birşey varsa gerisine pek takılmam
    En Önemlisi içinde ALLAH korkusu olsun gerisi teferruat diye düşünüyorum
    Herkezin Hakkında Hayırlısı Olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bisürü defilede çaldım sayısız manken gördüm ama iki kelime sohbet etmek gelmedi içimden. cümlelerimin yarısı havada kalıyodu bende çekiyodum kendimi.
    ama ne çirkin olarak yaftalanan hatunlarla teşriki mesaim oldu. o sohbetleriyle vaktin nasıl geçtiğini anlamazdık. mahrurun biri beste çalar müjganla ben ağlaşırdık...

1|0
    0|0
  • İç güzellik tek başına yetmez. Bir süre sonra soğursunuz birbirinizden. Alıştığın zaman beyin kendiliğinden dış görünüşe kayar. Dış görünüşte iç görünüşte önemlidir. Sadece dış görünüş olmamalı ama. Anında aldatılır veya aldatırsınız. İkiside olursa güzel olur ama bir oran vermek gerekirse %60 dış %40 iç derim ben.

1|0
    0|0
    • Valla oranlama ilginç olmuş :) Yazdıklarının çoğuna katılıyorum. Ama şimdi mesela soğuma kısmı tam tersi olmaz mı? İnsan karşısındakinin iç güzelliğini gördükçe daha bir sevmez daha bir ısınmaz mı, daha güzel görünmez mi gözüne? Çoğu insan tanıdıkça ve sevdikçe ilgi duymaya başlar diye biliyorum ben :)

• Evet ama bir süre sonra alışırsın ona. İçi önceden üstün gelirken artık normal gelir bu yüzden artık iç güzelliğe önem verilemez bir nevi çıta yükselir yani. Ama dış güzellik her gördüğünde tazelenir.

• Ama güzellik de geçici onu napıcaz :) O zaman sürekli daha güzeli daha güzeli diye ararsın :D

• Karakter olmaz ise diger özellikleri at çöpe.

1|0
    0|0
  • İkiside önemli güzel olmalı karakteride olmalı

1|0
    0|0
  • Biri olmadan öteki anlamsız ve eksik kalır. İkisi de gerekli.

1|0
    0|0
  • Once dis guzellige bakarsın, sonra içine bakarsın zamanla çurükse çope atarsin ;) portakal bile seçerken böyle olmuyomu :D

1|0
    0|0
  • Tartışmasız güzel kızların -emin olun- insanı pek çok yönden insanı kendisine hayran bırakacak huyları ve davranışları vardır. Her şeyden önemlisi egolarından sıyrılmıştır. Ama burası önemli; "Tartışmasız güzel kızların" sizin güzel zannettikleriniz değil. Bunu gördüğüm için de dış güzellik diyorum..

0|0
    0|0
    • Ha gerçekten güzel olup da biraz salak olanlar yok mu diyosun yani? :D Ayrıca sizin güzel sandıklarınız diye bişi yok güzellik zaten kendi göreceli bir kavramdır :D

• Senin dışını bilmem de için çok güzel sanki. Ben zahmet edip bütün yazdıklarını okudum ama beyfendi kendisiyle aynı fikirde olmadığımız için okumaya tenezzül bile etmemiş. Kusura baktım. Senin yaptığın düpedüz saygısızlık. Madem buraya bişi yazıyorsun tartışıyorsun karşındakinin yazdıklarını da okuyacaksın karşındaki aynı saygıyı gösterdiyse. Senin ne mal olduğun da belli, sen de buna kusura bakma.

Ben ilk seferinde tamam senin görüşün farklı olabilir diye saygı gösteriyorum, ikinci de de yazdıklarını okumaya tenezzül edip saygı gösteriyorum ama sende hiçbiri yok. Saygısızlıkta üstüne yok. Bir de son sözü söylicem diye geri gelmiş yazdıklarımı okumamasına rağmen. Buraya yorum yazmak zorunda da değilsin benle tartışmak zorunda da değilsin.

• Sana söylenecek o kadar çok söz var ki, bu terbiyesizliğin ve saygısızlığınla aslında tek bir harf söylemeye bile değmezsin. Senin içini de gördük, merak etme.

• Herşeyden bir tutam olsun.. Sonuçta mükemmel diye bişey yok.. Çekim meselesi birazda

1|0
    0|0
  • Karakter de güzellikte isteniliyor ancak güzellik ön planda oluyor ve sonrasın da güzellik bir zaman ardından eskisini yitiriyor ve karaktere baktığın da uyum olmayınca ayrılıklar söz konusu oluyor.. Aslında %51 güzellik %49 karakter olmalıdır diye düşünüyorum.. Fakat bu zaman da paran var ise güzel/yakışıklı birine yakınlaşır insan.. Evli de olsa, bekar da olsa, evlenip boşanmışta olsa arayışta olabilir..

0|0
    0|0
  • karakteri ve kişiliği önemli, insan lazım bana yapmacık insancıklar değil...

1|0
    0|0
  • 150 Kiloluk insan zaten iyidir cunku cok kimildamaz kaygi diye birsey olmaz yer icer yatar. ici guzeldir.

Ama bakimli olanin icini arada sirada deterjan ile yikamak sart.

0|0
    0|0
  • Fizik ve güzellik tabi ki.

0|0
    0|0
  • Gendi güzelin huyu da gözel olur. İnanmazsan çevrene bak çirkinler alınmasın ama genelde çirkinin huyuda çirkin olur. Bazı istisnalar olabilir. İstisnalarda kaideyi bozmaz. Ama bir kadın güzel tipi yerinde ise huyunun kötü olma ihtimali yoktur.

0|0
    0|0
    • Yani diyosunuz kii iç güzelliği yüzüne yansır? Olabilir tabi o da farklı bir bakış açısı

• Bakış açısından daha fazla etrafında ki insanları bir incele. Neden böyle oluyor dersen çirkin ve tipsiz oldukları için komplekse giriyorlar. Kendilerini ispatlama adam yerine konma filan derken olan oluyo :)

• onemli olmasinin acisini ben gibi tipsizler cekiyor :/

0|0
    0|0
    • herkesi bir beğenen vardır, haksızlık etme kendine :) biraz imaj yap falan giyimine kuşamına saçına başına dikkat et, olur o işler :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...