Hdp ile chpnin bir farkı var mı?

Benim ıcın ha hdp ha chp. Utanmasalar partileri birleştircekler. Kol kola gezcekler. Yazık gunah valla. Teröristlerle işbirliği yapıyorlar. Sırf Akp düşmanlıgı ıcın. Tarih akp giderde. Chpnin yaptıgını bu ihanet gitmez. Atatürk Atatürk diyorlar Atatürk A sından haberleri yok. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Hdp özgürlükçü takılıyor soldur. Çoğulcudur. Ama ideolojik olarak karşıyım sosyalizmi sevmem.

Diğerinin ne olduğunu bilmiyorum. Biraz öyle biraz böyle biraz şöyle

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hacı sağdan soldan bilgilenmiş veletler, kezolar atlayacak şimdi. Anlaşılmaz.
    Bu ülkeye sağ-sol devrimini tükürdüğümün ismet inönü ibnesi getirdi. Ne olduysa ülkede ondan sonra oldu. Şimdi ki cehape'nin Atatürkle zerre alakası yok.

0|0
    0|0
  • Sonuc aynı BENCE MUSTAMA KEMAL BIR PARTİSİ olan CHP HDP KAZANDI dıye sevinirken HDP ıse turk askerlerine zarar vermek ıcın tepınırken hangı partinin ne ayak olduğunu cokmus degılım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ayni kahpe

0|0
    0|0
  • CHP Atatürkün izinden Gitseydi MHP kurulmazdı MHP Alparslan Türkeş'in izinden gitse AKP kurulmazdı

0|0
    0|0
  • Bana göre Meclisteki 4 partide aynı

0|0
    0|0
  • ikiside aynı bok kodumun teröristleri

0|0
    0|0
  • Hadi hdpyi biliyoruzda, chpye ne oluyor arkadaş? Mezhepçi bir partiye dönüştü bir anda. İçinde bir sürü pkklı barındırıyor..

0|0
    0|0
    • Pkknın bir koludur kim bilir

• Pkknın kolu değilde, Tayyip Erdoğan düşmanlığı yakında vatan hainliğine kadar sürükleyecek malesef...

Yükleniyor...