Komşumuz psikopat, sizce ne yapmalıyız?

Üniversite 2 deyiz, arkadaşımla evde kalıyoruz , fakat alt komşumuz psikopat çıktı. Bir gün tam evden çıkacakken karısı geldi bizi uyardı, fazla ses yapmayın bir gün kocam elinde bıçak testere size gelecek zarar verecek diye korkuyorum dedi. Adam işe de gitmiyormuş psikoloğa da. Fakat biz çok ses de yapmıyoruz zaten arkadaşımla birlikte iki kişi kalıyoruz. Evimize ne zaman misafir gelse adam deli gibi bağrıyor aşağıda.Çok korkuyoruz , film bile izleyemez olduk. Evi de satın aldık,çıkması da biraz zor. Bir gün bize zarar verecek diye korkuyorum. Adamda silah, bıçak ve testere hepsi var :/

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Valla sıkıntılı bir durum, birde satın almışsınız. Yalnız kalmamanızı tavsiye ediyorum , girip çıkarken de dikkat edin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Korkmayın bu kadar, herşeyi teker teker kameraya ve sesleri kaydedin. Bunları savcılığa veya polise vs gösterin. Sabır taşarsa eğer. Sonrası alırlar onu ordan bakırköye atarlar.

1|0
    0|0
    • teşekkürler, öyle yapacağım

• Bu gidişle kimse müdahale etmezse asla rahat olamayacaksınız. Adamı ne yapın ne edin aldırın evden. Deliller olursa ama. Kadın merak etmesin devlet karşılar ihtiyaçlarını ama o adamı aldırın ordan. Kadın belli ki çaresiz korkuyor.
      Yapın bir iyilik.

• Çok teşekkür ederim ,,

Erkekler Ne Diyor 19

• Polise şikayet edin ve sık sık tekrarlayın. Eninde sonunda vazgeçmek zorunda kalır. Rahatsız ise hastanede olması lazım, rapor vs yoksa normal insan nasıl ceza alırsa o da öyle cezalandırılır. Can güvenliğmiz tehlikede deyin.

1|0
    0|0
  • cinsiyetin geregi korkman normal hangi çagda yaşıyoz çokmu abin baban dedigin gibiyse o na iyi bir sopa şart

1|0
    0|0
  • bu kadarda korkmayın ya ne var bir canımız var alacağı deliyse ben daha deliyim ver adresini gelip aldırıyım ordam mazhar osmana bakırköye direk yatış yaptırıyım orda 2 tane uzman tanıdığım var

1|0
    0|0
  • polise şikayetedin tehdit ediyo diyin tıksınlar hapse ya da tımarhaneye

1|0
    0|0
  • Hmm kerpeten var mı?

0|0
    0|0
  • Bir erkek bulun da konuşsun, ben olsam tehdit ederdim

0|0
    0|0
    • Psikopat diyo tehtid diyorsun?

• Normal olacak tabi. Sizi susturmak veya gürültü yapmanızı engellemek için öyle bir yalan uydurmuşlar. Sözcü olarak kadın geliyor ve durumun elinde olmadığını söylüyor. Bilirim o halleri ben. Yasal olarak bile bir şey yapamazlar.

• peki, teşekkür ederim

• apartmanda başka insanlar yaşamıyor mu yönetici yok mu. Çaktırmadan şikayet edin böyle yaşanır mı ya

1|0
    0|0
    • Apartmanda bizim gibi öğrenciler var , yönetici de adamın annesi zaten. O yüzden bir şey diyemiyoruz, karısını dövdüğü için kendi durduğu apartmana almış adamı.

• Oww tehlike

0|0
    0|0
  • cok uzun

0|0
    0|0
  • O değilde öğrenci nasıl kaldığı evi satın alabilir? Ek olarak orayı kiraya ver baska eve çık sende

1|0
    0|0
  • Sevgili yapın sevgilileriniz bu Adama girsin

0|0
    0|0
  • Taşının.

0|0
    0|0
  • Kapı kitli polisi ararsın gelir alır. Sıkıntı yapma.

0|0
    0|0
  • Oyle bir komsum olucak pusmam.. Onun basina cokerdim :F

0|0
    0|0
  • polise şikayet edin dağ başımı burası

0|0
    0|0
    • Birkaç defa çağırdık ama bize tam anlamıyla zarar vermediği için sonuçlanan bir şey olmadı

• En yakın karakola gidip ifade verin bence size birşey yapıcak olursa direk onu bulurlar

0|0
    0|0
  • vay arkadaş bu nedir ne korkacam komaya sokarım döve döve

0|0
    0|0
  • Troll soru

1|0
    0|0
  • Bu adam sizi keser

0|0
    0|0
    • sağol güzel yorumun için

• La birde alt katta kapısının önünden geçerken kapıyı açsa içeri alsa tamam

Kızlar Ne Diyor 3

• Polise haber ver bence ya da ailenize söyleyin gelsinler adamla konuşsunlar.

1|0
    0|0
  • Yoook artık 😮 troll de bana.

0|0
    0|0
  • horozunu kesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...