Küsüz nasıl barışırız?

4 senelik kardesim gibi sevdigim butun sirlarimizi bildigimiz herseyi beraber yaptigim bir arkadasim vardi fakat aramiza benim anlasamadigim bir cocuk girdi ve ben kendimi geri cektim dolayisiyla ikinci plana atildim sonra benle iyi olmak icin 2 kere yanima geldi bende hic ilgilenmedim tabi sonra mesaj yazdi ama 2 -3 hafta olmustu bende hic birsey demedim mesajini sildim ama simdi onu cok ozluyorum yerini baskasiyla doldurabilirim demistim ama olmadi ve su 1 aydir aklimdan cikmiyor sizce ne yapmaliyim?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Git barış

0|0
    0|0
  • Tabiki de bir mesaj at de kusuRa bakma o anki sinirle cevap vermek istememiştim de gir konuya

0|0
    0|0
    • Ya iki uc kez yanima geldi sonra mesaj atdi hic yazmadim uzun sure sinir li olmak ne kadar dogru

• Tesekkurler bugun konustuk cidden baya ozlemisim

• Ne mutlu eskisi gibi olabiliyorsanız süperrr 🙏🏻🙇🏻🙇🏻😄

Erkekler Ne Diyor 1

• müyüm olan hatanı anlayıp bir özürü borç bilmen çünkü suçlu sensin birde gelipte onun senden özür dilemesini bekleme hmde bir özürlede bir tarafından bişey eksilmez hani kendine yakışanı yap derim

0|0
    0|0
    • Ama benim sevmedigim cocukla hala konusuyor o da beni sevmiyor zaten ayrica ozur dilemem gerek mi cidden

• o hatasını anlayıp sana mesaj atmış o bakımdan sende vicdanen mesaj at gerisi zaten onun acizligi

• Eyvallah babacım

Yükleniyor...