Nasıl bu seviyeye geldik?

Ya özellikle erkeklere sesleniyorum. Ciddi şekilde cinsel arzu ve isteklerinizi burda kadınlara çeşitli tacizlerinizle, alakasız mesajlarınızla, tahrikle ve rahatsız etmeyle körükleyemezsiniz. Birazcık delikanlı olun. Ya misal veriyorum 45 yasındaki adam 18 yasında kıza neler yazmış. E be adam bu senin ya kızınsa , ya kardeşinse veyahut aynı şeyi başkası karına kızına bacına yapıyorsa bir akıl et bunları.

Sizce bu seviyeye nasıl geldik? Nasıl düzeleceğiz?

8|8
64|65

En İyi Kız Görüşü

• birine bir güleriz, yazdığı şeye yorum yazarız, sadece düşüncelerinden ötürü beğendiklerimiz olur, ama bunu hemen bir davet olarak algılayıp sanki cinselkolik biri olduğumuzu ima edip cinsel olarak yaklaşanlardan bıktım artık. insanda bir saygı bir şeref olur yaa, bu nedir bu ne şerefsizliktir böyle?

3|5
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum benden genç olduğunu farzederek söylüyorum, senhatırlamazsın yaklaşık 17-18 yıl önceydi. Memlekette o zaman internet kafeler son derece sayılıydı. Google piyasada yoktu. Bir siteye girmek istiyorsan sitenin adını ve uzantısını tam doğru bir şekilde yazmak zorundaydın. O yıllarda bir gün internet kafelere mırc Turk diye bir program geldi. Acayip havalı bir şeydi. Sanal ortamda yüzlerce insanla aynı anda buluşup yazışarak sohbet edebiliyordun. selam asl pls u? bye gibi kısaltmalar vardı. Program avrupadan alıntıydı. Türkçe yamalarla donatılmıştı. Amaç karşı cinsle tanışıp sohbet etmekti. Kısa zamanda önce nick name ler degişti. Yalnız kurt, boz efe, yakışıklı... gibi nicklerin yerini kodummu osurturum , var mı tırrik arayan bayan gibi isimler aldı. Sonraki yıllarda yüzlerce sohbet programı çıktı ve derken eş degiştirmeli grup sx muhabbetlerı vs vs derken bu gunlere geldık.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 63

• Sormamız gereken bu noktaya geldik mi, yoksa zaten hep oradaydık da bastırıyor muydu insanlar kendilerini. Daha özgür olma durumu insanların gercek kimliklerini ortaya çıkarmaya yaradı diye düşünüyorum. Bunu olumlu gördüğümü söylemiyorum elbet ancak kimin ne mal olduğunu bilmek açısından bizim ufkumuzu netleştirdi diye düşünüyorum. Bastırılmış cinsellik, sapık ve sapkın fikirli bireyler (çoğunlukla da erkekler) yetiştirdi. Feodal bir toplumda da bu ayıbı kadınların üstüne yıkmak yeterince kolaydı. Ve şimdi, tecavüze uğradığı için kadınları suçlayan insanlarla dolu bir ülkede yaşadığımızı daha iyi görebiliyoruz. Bu da bizi insan ırkından daha da tiksindirmeye yetiyor

0|2
    0|0
  • Bu seviyeye imansiz ve rahat olacak şekilde yetistirdigimiz evlatlar sebep oldu

Artık hanımlar da arsiz

Erkeklerde. Bunların yetistirecegi evlatlar da malesef. Bilgili olduklarını idda edip bu bilgiyi hayatında uygulayamadiklari için cahil statusunun çok daha altında kaliyorlar.

0|1
    0|0
  • Abisinin kardeşe tecavüz ettiği
    Babanın kızını hamile bıraktığı zaman seninde anan bacin var lafı da etkisini yitirdi.

1|2
    0|0
  • Günde en az 30-40 tane mesaj geliyor, Yaşlarına bakmıyorum. Çoğu zaman mesaj da okumuyorum. Hep şerefsizlik , hep sapıklık.. herkesin aklı belden aşağısına kaymış.. Yetiştirilme tarzından ve çevreden kaynaklı sanırım. Nasıl düzeleceğini bir bilsem bütün türkiyeye konferans vereceğim..

1|1
    0|0
    • Abla sen sapıksın zaten yazarlar sana 😑 fotoya bak öğhk

• Salça olmak sapıklık değil gıcıklık belirtisidir , senin gibi dekolteli sapıklardan igreniyorum öğhk

• Giyinmesinu foto cekilmesini ogren de gel pis sapık

• Çok doğru söylemişsiniz. Gerek burdan gerek sosyal medyadan çok mesaj geliyor öyle. Burası yine iyi fotoğrafımı koymadım güzel mi çirkin mi bilmedikleri için çok bulaşmıyorlar. Ama sosyal medyada özellikle çok iğrenç insanlar var bakıyorum amca diyeceğim yaşta insanlar ne iğrenç cümleler kuruyorlar. Profiline giriyosun evli çocuklu bir amca. Pislikler ya..

1|1
    0|0
  • Sorundan ötürü tebrik ederim. Nesli tükenen erkeklerdensin. Sorunun cevabına gelirsek burası sanal ortam ne olucak diye diye bu hale geldiler. Ne edep, ne ahlak ne haya yok bunlarda.

0|1
    0|0
  • Kökten temizlik yapmak gerek. Bu seviye nasıl geldiğimizi insan vende bilmiyorum. Kıyamet alametleri bunlar.

0|1
    0|0
  • düzelemicez bence , o kadar saf kızlarımız olduğu sürece o kadar abaza erkeklerimiz olduğu sürece düzelemicez

0|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • Oyle haklisin ki insanlar sanal alem diye kafasina geleni yapiyor , edep, haya maalesef hic kalmamiş. Bu seviyeye nasil geldik bilmiyorum ama sanirim neden hep eskilerin anildigini artik daha iyi anlamaya basladim

0|1
    0|0
  • hereks senın gıbı dusunse neguzel olurdu. takdır ettım kardesım.

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir tepki vermişsin.

0|1
    0|0
  • Bence düzelmez bu. Ha şöyle bir şey yapılabilir: Bu sapıkların hepsi tespit edilip, toplanıp ücretsiz psikolojik tedavilere tabii tutulabilir. Yok yok ya... Can çıkar huy çıkmaz. Bunlar kopeğe bile hallenebiliyor. Biz ne yapsak boş.

0|1
    0|0
  • Allah sonumuzu hayır etsin

0|2
    0|0
  • Evet 50 yaşında herifin neler yazdığını söylesem sana ağzın açık kalır. İğreniyorum artık.

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Valla ya haklısın nerede moruklar var bana yazıyor zaten sinirim kalkıyor valla

0|1
    0|0
  • Çaresi yok bunun

0|1
    0|0
  • Bende bilmiyorum. :(

0|1
    0|0
  • Allah a yonelse herkes sorunlar cozulecek dicem ama lafta kolay uygulamada nefsin zoruna gidiyor. Cozum bu bence, bu sekilde kalbi temizlemek.

0|2
    0|0
  • gerçekten büyük bir yozlaşma var.. bir sürü sırf birini çekmek için yazılan cinsellik soruları, nasılım! lar..

0|1
    0|0
  • Aynen senle ayni dusuncedeyim herkes mi böyle olur bir iki istisna erkek disinda adam gibi adam yok burasi esra erol un degisik versiyonu gibi oldu azcik cekiduzen verin ya bu kadar mi acizsiniz

0|1
    0|0
  • Tebrikler

0|1
    0|0
  • Kimseyi kınamayalım ayıp yapanındır. Allah sonumuzu hayretsin ortalık kötü heleki tacizse cezası ağır olmalı

0|1
    0|0
  • korkarım ki bazıları Adnan Oktar'ı ve kediciklerini örnek alıyor.

0|1
    0|0
  • çok haklısın türklerin geneli böyle ya napalım :(

0|1
    0|0
  • akletmedikçe düzelmeyiz allah ıslah etsin bak çok sinir oldummm

0|1
    0|0
  • Ay cok güzel diyorsun ya

0|1
    0|0
  • İste insanlık kalmadi malesef.. Herkes uckurunun pesinde.

0|1
    0|0
    • Ya ben erkek olduğum halde iğreniyorsam kadınları anlamamak zor değil

• Kimse senin gibi hassas degil bu konularda tebrik ederim seni düşüncelerin icin

• Ya benım ablam var kardesım var sonucta sanalda takılırlar gunluk e hadı benım kardesıme yazıyorsa ya da kendı tanıdığı bile olabılır ınsan hıcmı akıl etmez bunları

• doğru

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    33

Erkekler Ne Diyor 64

• Öncelikle Eig seçtiğin kızın görüşü kısmen yanlış. Ben;erkeklere olan sınırları bazı bayanların iyi ayarlayamadığını düşünüyorum, ki devamında bu tip sorunlarla karşılaşıyorlar. Ne demek ya; yorumunu beğendim de, işte ben görüşünü beğendim saygı duydum da iyi davrandım da; samimi davrandım ne varmış? Verirsen primi, alırsın laçkalığı. Tabiki herkes bir değil; herkes aynı tepkiyi ya da kötülüğü karşılık olarak vermez. Ama şundan eminim ki; günümüzde bayanların daha dikkat etmesi gerekiyor insanlarla olan sınırlarına. İnce bir çizgiden bahsediyorum...

Devamında da belirtmek isterim ki her kesimde, her komünitede iyi ya da kötü insanlar olabilir. Bugünün sıkıntısı, o iyi olmayanlara gösterilmesi gereken ama yeterince gösterilmeyen tavırlar yüzünden toplumun en uç noktasındakinden en diptekine;internetin de vermiş olduğu rahatlıkla; fevri davranıp cesaretleniyor ve iğrencliklerin boyutu git gide kötüye doğru yol alıyor.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir; bahsettiğim sınırı koyabilen bayanların hiçbir problemle karşılaşma riski yoktur bence. Devamında bizler de örnek olmalıyız; utanma diye bir olgu git gide yok oluyor malesef...

0|3
    0|0
  • Bu seviyeye nasıl geldik? Çünkü türkiyede iletişim problemi var. İnançsızlık problemi var. Dolayısıyla özellikle sanaldan artarak devam eden sapıklık problemi var. Onlara sesleniyorum, nasıl insanlarsız lan siz? bir gidin kitap okuyun para kazanın işe yarayın. Bu varya cehaletin zirvesidir. Yani yokluğun yokluğu. Hem dinen günah hem de hakkına giriyorlar hem toplumdan dışlanmaya mahkumlar. Bunu yapanlar mal mısınız afedersin?

0|1
    0|0
  • çünkü erkeklerde hem cinsel hemde sosyal bir açlık var
    düzgün ilişkiler kurmayan hastalıklı bir toplumuz
    cinsel boyuta bir hiç girmeyelim dursun kenarda:
    adam 25 yaşına kadar karşı cinsle flört edememiş adını koyabileceği bir ilişkisi olmamış
    nasıl tanışırım? nerede tanışırım? ne söylemeliyim? nasıl davranmalıyım?
    diye gelmiş burada yüzlerce başlığı - örneği var...
    YANİ NASIL OLMASINI BEKLİYORSUNUZ?
    Liseler, üniversiteler ve bazı sosyal topluluklar dışında kadınla erkeğin tanışabileceği flört edebileceği bir kontak var mı?
    Bar kültürü var mı mesela?
    Türkiyede bir bayana içki ısmarlasan ya da kafede tek oturan bayana içecek ısmarlasan ne olur?
    10 örnekten 9unda çanta filan yersin kafana
    BİRBİRİ İLE İLETİŞİM KURAMAYAN HASTALIKLI BİR TOPLUMUZ
    Erkeklerin bu durumunu doğal bir sonuç olduğunu düşünüyorum

0|3
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • Gelir seviyesinde uçurum oluşunca hırsızlık vakaları artar Şu an toplumda da kadınlarla ilişki konusunda uçurum var adam instagramdan oradan buradan yanında 3 tane 4 tane güzel kız olan onlarla eğlenen adamları bu sefer onların varda benim niye yok diye sorgulamaya başlıyor kendinde küsür vs bulamıyoru en eski erkeksi iç gudusune bas vuruyor o da avlanmak avlanmak içinde tıpkı bir avci gibi instagram facebook twitter ks vb sitelerden uygulamalardan kadınlarla iletişim kurmaya çalışıyor ve eğer bu kanalların hepsinden eli boş kalırsa ve bu durum uzun süre devam ederse sapıkliga başlıyor işin psikolojik özeti bu

0|1
    0|0
  • bastırılmış duygular yüzünden kardeşim..
    sürekli o ayıp etmeyin yapmayın diyorlar insanlarda bir yerden sonra zincirden kopmuş köpecikler gibi davranıyorlar

0|1
    0|0
  • Ya beyler sapıkmısınız ya gidip ona buna yavşayacağınıza gidin boruya sürtünün ya

0|2
    0|0
  • Senin elini öpeyim. Gerçekten öyle sokakda laf atarlar taciz ederler heleki açık biri tecavüze uğramışsa ona o. Derler yav hayat KADIN'I bile olsa kimseye tecavüz etme Hakkı'nız yok etraf pislik dolu yemin ederim ya

0|2
    0|0
  • Arastirmalara gore erkekler gunde 34 , kadinlar 19 kez seks dusunurlermis.
    Bu sayiyi dusurmek gerek.. baska cozumu yok

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/D2EvOy.jpg

Şu hatun rus bir model, daha demin Periscope'da yayın yaptı, yayınında saçma salak laflar eden, taciz etmeye çalışan, canım canım konuşan güruh kimlerdi dersin? Türkler.

Sözün özü, son yıllarda Türkiye'de erkek nesli bayağı bildiğin kadınlarla ne konuşacağını bilmeyen, kadınlara yaklaşmayı bile bilmeyen, tacize yatkın, deyyus tiplerden geçilmez oldu.

0|0
    0|0
  • Evet biri burada çıkıp sen bana mesaj attin desin hesabı siler giderim
    Ben masumum
    Ama gerçekten ayip

0|3
    0|0
  • Herkes kendisinden sorumlu

#Türkerkeğii

0|1
    0|0
  • Onlarin o yaşı da yalandır kesin.

0|1
    0|0
  • Bu sitede kızlara cinsel objemis gibi bakıyorlar

0|1
    0|0
  • Aynen ya çocuk onlar çocuk :D

0|1
    0|0
  • Aynen öyle bro

0|1
    0|0
  • Cinselligi dogal bir sey olarak gordugumuz zaman.

0|2
    0|0
  • Kesecen bunlarınkini..

1|2
    0|0
  • Allah ıslah eylesin. .

0|1
    0|0
  • toplu sünnet töreni düzenlenip, butür şahsiyetlerin pipilerini kökünden kestirelim.

0|1
    0|0
  • genellemye bak hele

0|1
    0|0
  • Diyanet işlerinin kızı babasına helaldir dediği bir ülkede yaşıyoruz sorun için tesekkur ederim. kardesim ama görünen bu yetiştirme tarzı bu ne kadarı değişir?

0|1
    0|0
  • haklısın kardeşim kendi arkadaş ortamımda bile herkezin aklı fikri faydalanıp yollamak sevgili olup napıcam diyo herkez
    taciz konusuna girmek bile istemiyorum bir insan kendine hakim olamıyosa böyle bir konuda insan sıfatı taşımasın zaten

0|1
    0|0
  • Bu durum düzelmez hep böyle devam eder biri gider biri gelir

0|1
    0|0
  • İnternet çıktı delikanlılık bozuldu.

0|3
    0|0
  • remen yapmış hard :D adamsın :))) var öleleri işte :)))

0|1
    0|0
  • kader kurbanıyıq

0|1
    0|0
  • Onların hepsi serefsiz

0|1
    0|0
  • zihniyet bozuk. bu bozuk zihniyet mevcut kültürel degerlerle bozulmuş. ve biz bu zihniyeti düzeltmenin yolunu o kültürel degerlerden uzaklaşmaktan kaynaklandıgını düşünüyoruz. Kendi kendine kısır döngü içinde tekrarlanan bir pislik içindeyiz.

0|1
    0|0
  • sana baba diyebilir miyiz?

1|2
    0|0
  • Erkekler Devam
    34
Yükleniyor...