Osmanlı Döneminde Mi Yaşamak İsterdiniz Şimdiki Cumhuriyet Döneminde? Anketli?

Ben ATATÜRKü Çok Seven Biriyim. Ve Haalaa Seviyom. Lakin BEN Osmanli Doneminde Yasamak İsterdim. Simdiki basi kapali olan kizlar bile bir acayip insani dinden sogutuyo bazilari. Kapitalizm iliklerimize kadar. Paran yoksa hapissin. Edep Ahlak Yok Bazi Insanlarda. Basi acik bircok kiz alkolik erkeklerle sarmas dolas. Menfaatcilik on planda. Bu internet insanlari zihnen uyusturuyo. Daha neler neler. Yazsam sabah olur. Ben koyu Türk Milliyetcisiyim. Ataturku Cok Severim. Cumhuriyetinide Severim. Ataturkun sozunu Türk Gencligi Uygulayamadi. Özünde Kalmadi. Batilasti. Arti Turk kiziyla evlenmiyecem. ;) Çerkez veya Lazla evlencem. Ben hanim hanimcik bir kizla evlenirim.

• OSMANLI DONEMI
    67% (8)54% (14)58% (22)Oy Ver
  • CUMHURIYET DONEMI
    33% (4)46% (12)42% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben Zaten Atatürk Genciyim. ;)
Ben sadece Adaletli, Temiz, Dini Kullanmayan. Ahlakli, Asil Osmanlidan Bahsettim sadece.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki Cumhuriyet

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle Osmanlı

0|0
    0|0
  • Kimseye aciklama yapma
    Ben seriatci ve osmanliciyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tengri biz menen. Göktürk ya da Selçuklu dönemi yok mu :D

0|1
    0|0
  • şuanda yaşadığım yıl iyi yahu
    osmanlı dönemi şanlı olabilir ama günümüzü sadece demokrasi kurtarabilir

0|0
    0|0
  • osmanlı dönemı de hangi padişah dönemı hacı dersen mesala 1. mehmet eyvallahda ama dersen vahdettin bay bay

0|0
    0|0
  • Osmanlı döneminde yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • Ikisinde yaşamış insanlara sor Osmanlı Dönrmi yaşamı. Çağdaş değil, askeri işlerfe sorunlar, isyanlar, padişah öldürmeler halkı tehdit etmeler.

O yüzden Cumhuriyet en iyisi.

0|0
    0|0
  • bilmem Peygamberimizin olduğu dönemde yaşamak isterdim ki bütün osmanlı padişahları da bunu istemiştir. mesala Peygamberimizin dişini kıranları kırmadan ölümüne efendimizi yanında savaşmak isterdim. nasıl bir his olurdu işte bunu burada anlatamam herhalde panpa :)

0|0
    0|0
  • CUMHURIYET DONEMI

0|0
    0|0
  • bir türkün osmanlı dönemini istemesi şaşırtıcı

0|0
    0|0
  • Sen bu dünyada mı yaşıyorsun? Bahsettiğin gençlik tam atatürk gençliği zaten.

0|0
    0|0
    • Hayir. O ahmak genclik batilasmis. Ikincisi simdiki osmanliyim diyenleride goruyoz osmanliyim diyen bazi kisilerde din uzerinden allah uzerinden prim yapiyo :-D bir tarafta yobaz genclik bir tarafta azmis genclik :-D

• Atatürkcüyüm Ben. Sende Yobaz bir gencliksin.

• Elhamdülillah yobazım.

• Zaman makinesi gerçek olabilseydi de bir turlasaydık daha iyi olurdu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...