İyilik yapan yaranamıyo arkadas bu her zaman boyle mı olur?

mesele abim ve ben arkadaşlar, biz 3 kardeşiz ama kız kardeşim şimdilik kucuk, abim herzaman zarardı mali yönlerden sonra herzaman kırıcıdır herkese karsı ben de onun yaptığı hataları yapmamaya calısıp anne babama sesimi fazla yukseltmedım ne olursa olsun ama ben ses çıkarmadıkça ona diyemedıkleri şeyleri bana demeye basladılar... neyse para olaylarında da ben elimi tasın altına koydum (40 000 lira). gecen benım nısanım oldu babam bana sen alyansı kaybedersin ya hayırlısı dedi sinir oldum abime oyle bişey diyemez ama bana dedi kaç gundur aklımın bir köşesinde duruyor ıkı haftadır konusmuyordum babamla bugun telde konustum yine sinirlendim belli etmedim de kimseye iyilik yaramıyor yani, önerilerinizi beklıyorum arkadaşlar teşekkür ederim...

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• İyilik yap debize at balik bilmesin dostum. Dunya hali iste yapacak bisey yok

0|1
    0|0
    • En iyisi unutmaya çalışmak heralde ama sinir oluyorum bazen bu duruma

• Sinir olsan da salla

En İyi Erkek Görüşü

• İyilik yap denize at. salla gec

0|1
    0|0
    • Kimseye de anlatmak istemedim yazdım öyle ya

• :) yok ben de iyilik yap arkasini salla istersen ise yarasin istersen yaramasin kardes, insanlara yaranmak icin degil kendin iyi bir insan olmak icin iyilik yaparsin. Yaramadiysa iyiligin s*ktr et :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...