Türkiye savaşa mı giriyor?

İç savaş zaten var ama sınırı geçersek savaş açılcakmış bize tam bilmiyorum ama bisey bilmeyip anlamayanlar konuşmasın merak ediyorum biri anlatabilir mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bise soyleyeyim bunu sakin aklindan cikarma turkiyeye bir pok olmaz olamaz tarihe bir bakin dunyanin en guclu insanlari turklerdir Şu an amerikanin 1. guc olmasinin nedeni turklerdir amerika hep turk projelerini calmistir. bakin adamlar ne yapiyor dediginiz seyleri biz yaptik o kadar... ayrica okudugum bolumden dolayi askeri savunma alaninda bilinmeyen gizli projelerden haberim var sizin bilmediginiz cogu seyi biliyorum bunu bilmislik olarak algilamayin sadece sunu soyleyeyim yine turklerde bu akil bu guc bu azim oldugu surece hic bir sey olmaz. turkiyede Şu an yeraltinda ne hazineler var bir bilseniz varya inanmazsiniz ki bende ilkten inanmadim 😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Ülkede iç savaş yok. Kelimeden bihaberseniz kullanmayın.

0|1
    0|0
    • Yok mu? pkk ile savaşıp duruyoruz türkiyeye kadar girdiler doğu ülkelerini sardılar hepsi temizleniyo nasıl iç savaş yok

• İç savaş ne demek bir öğren.

• turkiyede savas var zaten 30yildir

0|0
    0|0
  • Savas icerisindeyiz zaten suriyeyi bombaliyoruz

0|0
    0|0
  • inceldiği yerden kopsun.

0|0
    0|0
  • İç savaş, bir ülkenin insanlarının çeşitli politik veya dini kutuplar altında organize olarak birbirleriyle yaptıkları silahlı çatışmalar

0|0
    0|0
  • Yoh..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkede iç savaş yok. Terörle mücadele var. Bugün Avrupa devletleri de çeşitli terör gruplarıyla mücadele ediyor onlar için neden iç savaş çığırtkanlığı yapılmıyor? Lütfen algı operasyonunun destekçisi olmayın ve gözlerinizi açın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...