Almak istediğim sitede komple Avrupalı Yabancılar yaşıyor? Ne onerirsiniz Acill?

Arkadaşlar alanya taraflarında çok lux bir sitede bir daire almak istiyorum daire kafama çok yatti Sitede hem açık hem kapalı havuz var ve sitedeki yaşayan tüm komşular avrupalı bikac turk aile varmış Sizce böyle bir yerde yaşamak nasıl olur? Önerir misiniz böyle bir yer?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel oluyor benim en son çıktığım evde bütün kat yabancıydı Çinden amerikadan Almanya Polonyadan falan komşularım vardı

1|0
    0|0
    • Nasıl bir duygu nasıl oluyo biraz anlatsana lütfen :)

• Bizimki turizm merkezi kalanlar orada yasayanlarr

• Anladım :)

En İyi Kız Görüşü

• Farkli miletten komşularin/arkadaşlarin olur ne güzel işte. Kesinlikle taşinmalısın oraya.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Guzel olur

1|0
    0|0
  • Daha iyi olur bence

1|0
    0|0
  • gayet güzel ne kadar az Türk var o kadar rahat edersin. de sen ne iş yapıyon bu yaşta :D

1|0
    0|0
  • iyiymiş

1|0
    0|0
    • Benimde Şu an oturduğum site hep yabancı Şu an kış olduğu için bir tek benim dairenin ışığı yanıyor koca sitede sadece ben varım süper bişey :)

• çok güzelmiş. dilini ilerletirsin

1|0
    0|0
  • emlakçıya falan mı beziyorum

1|0
    0|0
  • rahatsız olurdum, kendi ülkende yabancı olacaksın.

0|0
    0|0
  • Çok zenginsin merak ettim ne iş yapıyorsun.

1|0
    0|0
    • Yoo normal bir insanım daire 130 bin :)

• Ama merkezi yerde değil komle turzm amaçlı araba olması şart otobüs geçmiyor market falanda yok etrafta

• Tamam ben o daireyi alırım birtanede oraya kiralık yer tutar market yaparım. Vallaha zengin oldum adresi yaz özelden. Sitenin yani.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...