Bir insan bunlar olmadan neden yasar?

Kendimden örnek verecek olursam tip ve para yok, ağzım laf yapmaz kimsem yok e ben daha neden yaşıyorum ki? Saçma değilmi?

Güncellemeler:
Unuttum soylemeyi hic sansimda yoktur sifirdir

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat güzel olmak için fazla çirkin.
    Love you

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vardır seninde artıların farkında değilsindir kendini değiştir bilimsel dergiler falan oku araştır teknolojiyi bu şekilde en azından konuşacağın konuların olabilir

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum inan

• Tam hayatının dönüm noktası olabilir Şu an :)

• İnan bana hayatımın değişeceğine inanmıyorum

• Olsun seninde vardır farklı bir özelliğin :)

0|1
    0|0
    • Yoktur

• Olsun iyi biri olmak önemli özellikle bu devirde

• Fayda saglamadiktan sonra sanirim bir tek çalıştığım yerlerde el üstünde tutuluyorum okadar baska yok

• Engelli bacağı tutmayan veya konuşamayan biri falan da ölsün o zaman ya her neyse neden yaşıyorum falan ne demek öyle Allah a yönel elin ayagin var ona sukret derim kardeşim

0|1
    0|0
    • Herşeyi dört dörtlük olanlarda var , ben dört dörtlük şey istemiyorum neden hepsi eksi?

• Oyle olduğum icin nefret ediyorum kendimden çünkü hic bisey katmadi bana hayatımı berbat etti

• Şuana kadar belki de öyle olmuştur ama ilerisini bilemeyiz göremeyiz o yüzden isyan etme sukret sukrettikce daha iyi olsun

Erkekler Ne Diyor 2

• Saydıklarından olanları fazlasıyla olanlarıda var ve sonuç olarak hepimiz ölücez, öldükten sonrasını düşünürsen neden yaşadığında anlamlanır

0|0
    0|0
  • bir zor hedef koy onun arkasindan kos varana kadar hayatinin yuzde 25% bitmis olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...