Lise zamanlarında yaptığınız en çılgınca şey neydi?

Lise zamanlarında yaptığınız en çılgınca şey neydi?

0|0
17|54

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Meslek lisesinde okumak başlı başına bir çılgınlık

2|1
    0|0
  • lisede o kadar çok kaçardım ki demirliklerde bir boşluk vardı sırf ben kaçmiyim diye orayı yaptırdılar

0|0
    0|0
  • Lise zamanlarında sınıfı geçebilmek için çok çalıştığımdan ötürü çılgınça bir şey yapamadım. Dersler çok zordu çünkü.

0|0
    0|0
  • hiçbir şey

0|0
    0|0
  • okula gitmek, çok çılgınca.

1|0
    0|0
  • Müdür yardımcısı gördüğü halde hiç bozuntuya vermeden okuldan kaçmak. Bunu ben yapmadım ve iğrenç ama söyliyim sıra arkadaşım ders esnasında mast yapmıştı. :'(

0|0
    0|0
  • bir sürü şey..

0|0
    0|0
  • 3 kere disiplin kurulu'ndan dönmek

1|0
    0|0
  • başka okula 30 32 anahtarla gitmiştim kavgaya
    bahcedeki kavgayı ayırmak ısın sıra fırlatmıştım
    bütün bir sınıf genc biligisayar ögretmenimiz vardı onu koridorda sıraya girip elimizde cıcıeklerle karşılamıştık
    hersene sonu yaptıgımız gibi "sınıf defteri yırtma" etkınlıgımız lisemiz iyiydi

0|0
    0|0
  • pantolonunu indrdm kızın

0|0
    0|0
  • kantinde kızları elliyordum :D

0|0
    0|0
  • Kilitli odaya top kaçtı camı açık kalmış tüm okulun yüreği ağzında 3. kata tırmandım topu aldım rahatsızdım o ara 😆

0|0
    0|0
  • Sınıfa dinozor sokmuştum

0|0
    0|0
  • Okula sarhos gitmisligim var, sinifta sigara icmisligim de var :D :D

0|0
    0|0
  • biyoloji hocama üzerine yürümüştüm ve küfür etmiştim sözlülerime 30-40 verdiğini öğrencince. ertesi güne kadar mühlet verdim eğer düzeltmezse kendisini döveceğimi söyledim 90 90 yaptı.

0|0
    0|0
  • çılgınlık yapmadım. usluydum

0|0
    0|0
  • Çöp kutusuna osuruk bombasi attık

0|0
    0|0
  • Sahte rapor vermiştim okula

0|0
    0|0
  • 9-10 kişi toplanıp sandalye ve sıralarla hocaların üstüne depar atıyorduk lan ne kaçıyorlardı :D safdsfdg

0|0
    0|0
  • Kızlara uçak Yapip atiyordum Derste :D

0|0
    0|0
    • Uf dudjdjjejdjd
      Bana da yaparlardi içinde numara olurdu hep çok soverdim

• Kavga ederdik işte.. Neler döndü o yerlerde

0|0
    0|0
  • bir kız geri geri geliyordu benim haberim olmamıştı geri geri gelirken arkası ile koluma dokundu hareket etmedi öyle kaldı zil çalana kadar 45 dk.

0|0
    0|0
  • Kizlarin sacina sakiz yapistirirdim... Ozaman kizlar toplu kuafore giderdi.

0|0
    0|0
  • Liseye gitmek.

0|0
    0|0
  • Sigaraya başlamıştım. lisede en cilginida 4 yıl boyunca sinifta hep erkeklerle başlayıp sağlam bisekilde okulu bitermekti

0|0
    0|0
  • Sahte izin kağıdı yazıp okuldan çıkmıstım

0|0
    0|0
  • ben öyle şeyler yaşamadımda gördüm bir kere okulun önünde 5-10 kişi döner bıçağıyla toplu kavga yapıyorlardı bir keresinde sınıfta birinin koluna bıçak kesiği attılar sınıfta sigara içmeyi vs saymıyorum zaten

0|0
    0|0
  • hngisini sayım sınfı yakmstk =)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kıza telefonla açılmak, hayatımın en salakça davranışıydı

0|0
    0|0
  • Hocaya saldalye attım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 16

• Ayy çook varki yaa en yakın arkadaşım beni böceğim diye kaydetmisti teline derste kimya hocada sert bisey hic sevmiyordum kaynatmak icin dersi aklima arkdasima birazcik oyun oynamakti telinin sesi aciktir hep onun sinif sessizken mesaj attim çok özledim seni sevgilim çıkınca bulusalim mi yazdım? Tel ottu getir o teli bana dedi benim calmadk falan bir sersemledi goturdu kim bir dedi selma hocam bu arayin isterseniz valla selma dedi tabi ben uyanık uçamoduna aldim teli arayin hocam tel acik bakin dedim aradi aradi acmiyor aradigi kisi alip mudure goturmustu disiplim cezasi yemisti kiz kıyamam yaa bak üzüldüm yine be jajsjd

0|0
    0|0
  • bikere 4 5 kız diğer sınıfın kızlarıyla çok kötü kavgaya girmiştik bütün okul toplanmıştı müdürler falan zor ayırmışlardı. işin komik tarafı kızları hem dövdük hem özür dilettik. şimdi bakınca saçma geldi bir an. onun dışında hocalarla sigara içerdik

0|0
    0|0
  • ilk iki hafta okuldan kaçtım arkadaşımla. demirlerin üstünden atlardık. ilk hafta biriyle kavga ettim ben ona tokat attım o da saçımdan tutup yere attı kavgadan sonra sarıldı barıştık skjslks. arkadaşımla bizi müdür odasına kitledi anahtarı alıp kaçtık tutmaya çalıştı nöbetçiler onlara yumruk sallayıp kapıdaki nöbetçiyide itip koşarak okuldan çıktık

0|0
    0|0
  • 1-2 defa soruları çaldık bide sınıfın korkuluklarını kırıp okuldan kaçardık sonra tekrar takardık 3 yıl böyle geçti kimse anlamadı

0|0
    0|0
  • Dışarıdan yemek siparis vermiştik. Ama okula girmesi yasak. 2 kapi vardi. Alt kapida bekçi. Üst kapidan aliriz dedik. Orasida telli ve kapali. Arkadaşım tırmandı aldi. Bende gözcülük yapmıştım. Hshshs

1|0
    0|0
  • sokakta dans etmek lsksd

0|0
    0|0
  • hiçbişey. çok sessiz sakin bişeydim.

0|0
    0|0
  • Çok var.. Hocalar sınıfta ders anlatırken kapılarını açıp çarpmak ardından koşarak uzaklaşmak 😂

0|0
    0|0
  • O kadar sacma şeyler yaptim ki hangisini hatirlasam 😄

0|0
    0|0
  • ben okuldan kaçarken babamı arıyordum okuldan kaçıyorum diye okulun müdürü beni yakalayıp okula getiriyordu annemle babamı arıyordu hep her seferinde de haberim var diyorlardı :D,,

0|0
    0|0
  • Sanırım en çılgıncası cocuğun birine sandalye fırlatmaktı 😂

0|0
    0|0
  • Okuldan kaçmaya çalışıp elime yüzüme bulaştırmamdı...

0|0
    0|0
  • Hahah şişe çevirmece oynayıp blow job yapmak 😂😂

0|0
    0|0
  • millete kopya vermek :/

0|0
    0|0
  • Boka basmak abshjsjs

0|0
    0|0
  • Kopya vermek... kızlar tuvaletine osuruk bombası atıp milleti izlemek 😂😂 kağıt savaşı

0|0
    0|0
Yükleniyor...