Lisedeyken hocalar bile benimle dalga geçiyorlardı :'( ?

Çok asosyalim inanın lisede 2 hoca vardı arkamdan sürekli dalga geçiyorlardı hatta teki sonradan özür diledi sevdiğim için takılıyorum falan dedi. şimdi üni 2. sınıftayım ama hiç değişim yok bende aktif olmaya çalışıyorum ama olmuyor kafa dengi arkadaşta yok herkes gruplaşıyor böyle yine yanlız kaldım ya naspıyım sizce :'(

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Birazcik sosyal olmaya calis. Mesela hic konusmayan insanlarla konusabilirsin. Onlarla takil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim senin asil sorunun kendine guvensizlik cekingenlik. Guvensizlik varsa zor olur her işin. bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdanda yazabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• acken sen sen degilsin

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ama bu sene sonunda biraktim bilgisayari carsiya cik 1 2 arkadas bul onlarla takil yeni arkadaslar filan emin ol düzelicek hersey

0|0
    0|0
  • Şu an bnde senle aynı durumu yaşıyorum anlıyorum seni kardeşim

0|0
    0|0
    • Kardesim senin asil sorunun kendine guvensizlik cekingenlik. Guvensizlik varsa zor olur her işin. bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle

• kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdanda yazabilirsin

• @liveoflight kardeşim yardım et bana o zaman

Yükleniyor...