Size 5 tane resim veriyorum içinden bir tanesi seçip bir anınız varsa yazar mısınız?

Bugün sadece 5 görsel vereceğim ve anılarınız depreşsin biraz bakalım ne gibi anılar varmış nesnelerin isimlerini sormuyorum ben vereceğim zaten hadi kolay gelsin size :)
Size 5 tane resim veriyorum içinden bir tanesi seçip bir anınız varsa yazar mısınız ?#Kuzinelisoba /normal sobada olur...

#Leğendebanyoyapmak
#Alçıkalıplarvardı boyardık hatırladın mı...

#Beştaşıhatırladınızmı...

Ve son resim okuma fişi defterimiz bunlar geldi aklıma anılarınızı yazın bakalım teşekkürler :)
#pilavüstü #anılarveeskigünler

Ve gecenin şarkısı sizle birlikte :)

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aaa alçı😃 biz sınıfca alçı yapmıştık benim alcım çıkarırken kırılmıştı bende ağlamıştim sonra öğretmenim bana kendisi yapıp boyamıştıı hatta balıktı benim alcımm😄

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen bize eski günleri hatırlatmak için mi gönderildin len

1|1
    0|0
  • Benim niye hiç biriyle alakam yok :(
    sadece Sobayla ilgili bir şey biliyorum, oda Köyr gittiğimiz zaman üstüne koyduğumuz Mandalina Kavukları :(

0|1
    0|0
  • küçüktüm... :)) sobalıydı evımız o zamanlar.. Annem benı banyoya soktu.. banya yaptırıp bornoza sarıp koş sobanın yanına elbıselerını geıtırcem ben senın dedı.. koştum sobaya, o kadar yaklaşmısım kı soboya, bornozun da onu ackmııs.. gobegım sobaya yapıstı.. cossttt dıye bır ses cıktı :)))) cok sıcaktı soba.. gobegım ertesı gun sımsıyah olmustu.. cok acı cekmıstım.. sonra kabuk atmıstı :))) hahah

0|1
    0|0
  • Beş taş oynardik 😄

0|1
    0|0
  • yok canım :D

0|1
    0|0
  • okuma fişlerini hiç hatırlatma.. bir öğretmen 20 tane fiş verip bunların hepsini ikişer sayfa yazacaksınız der mi? bizimki derdi :(

0|1
    0|0
  • Beş taş :')

0|1
    0|0
  • Alci kaliplarini ne cok yapardim ya el isi dersinde guzel gunler mazide kaldi 😞

0|1
    0|0
  • Hic birisi diyorum ama 1-ci resimdeki bir ani hatirlatti bana

0|1
    0|0
  • Sadece 3. Onu da becerememistim

0|1
    0|0
  • hepsinde anım var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4