Fikrinize çok ihtiyacım var?

Rica ederim alay etmeyin, aglayarak yaziyorum. Size kısaca derdimi anlatıp fikir almak istiyorum. Benim bir ablam var daha önce de bahsetmiştim. Düşmanca tavırları var. Hiç bitmek bilmiyo. Sürekli insanların içinde rencide etme peşinde. Sürekli hakaret ediyo. Kambur diyo, göze bak gözüne sıçayım diyo, şu tipine bir bak cüce diyo (Ama benden bir cm kısa), sen erkeklerle yattın üniversitede diyo (asla böyle bir durum yok), eski sevgilinin evine gittin diyo. Ve daha bir sürü şey. Bir sürü iftira. Ne yaparsa yapsın annem de hep arkasında zaten. Zaten çok yanyana gelmemek için odamdan çıkmıyorum. Ama bazen ben de bunalıyorum. Yanyana geldiğimizde sabrımı zorlamak için acayip derecede üzerime geliyo. Susuyorum susuyorum ama bir anda bağırıp çağırınca haklı oluyo yine kendisi. Benim dayanacak gücüm yok arkadaşlar.
Sizden ricam bana bir akıl verin ne yapayım! Nasıl sabredeyim? Arkamda olan kimsem yok. Ne annem ne kardeşlerim. Babama da söyleyince zaten laf dönüp dolaşıp iş bulamadığıma geliyo. İyice bunalıma giriyorum. Siz olsanız gerçekten ne yapardınız?

0|0
624

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...