Israil düşmanı mısınız?

Kimler Israil düşmanı ben büyük İsrail antisiyim çocuk katili bunlar başka var mı İsrail düşmanı? Ben bile bir Rus olarak Hristiyan olarak düşmansam Müslüman Türklerden düşman olmayan var mı?

1|3
9|55

En İyi Erkek Görüşü

• Killer Israel!

Israel The Real Terrorist!

Solution Peaceful Dismantlement Of The Israel!

TANRI'NIN, Laneti İsrail'in Üzerine Olsun!

TANRI TÜRK'Ü, KORUSUN!

3|2
    0|0
    • Tanrı Türkû korusun ama Rusyayıda korusun Putinden kurtarsın😃

• @Ragnar_Lodbrok Saygı Çerçevesinde Medenice Tartıştığın İçin Teşekkür Ederim. Müsadenle Gitmem Lazım Sabah İş Var. İyi Geceler.

• Neyse sorun yok o saate zaten uyuyordum😃

En İyi Kız Görüşü

• Çocukluğumdan beri yahudileri hiç sevmedim. Çocukken neden sevmediğimi bilmiyordum ama İsrail Filistin savaşı başlayınca anladım. Yahudiler tam bir pislik. Bebek katili.. Daha geçen gün televizyonda engelli bir insanı tekerlekli sandalyesinden itiyorlardı şrfsizler.. Gram içimde İsrail'e karşı bir sempati varsa.. İsrail kadar gaddar bir devlet yoktur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• İsraile düşman olmayan müslümanım demesin.

2|1
    0|0
  • Israil devletini de milletini de bokum kadar sevmem, katil lavuklar lakin adamlar zekasiyla dunyayi idare ediyorlar, gipta edilesi.

3|0
    0|0
  • israil yok olcak kardeş merak etme öyle bir devlet kamyack kuranı kerimde geciyr israil yerle bir olack

3|0
    0|0
    • Pek umrumda değiller ne fok yerlerse yesinler ama bunları ana doğurmamış ya acımasız bir şekilde çocuk öldürüyor bu şerefsizler

• egeliyiz sonuçta efeyiz :-)

• orta sınıf bir insn olduguna bahse girerim çok konuşma soran muhatabım burda görüş sahibidir

• Elbette israil düşmanıyım.

2|0
    0|0
  • Ya bir kere insanligi olan dusman olur. Adamlar yahudi disindakilere insan gözüyle bakmıyorlar alt sınıf olarak görüyorlar.

1|0
    0|0
  • bunun dini veya ırkla alakası yok.. düşünceyle alakası.. zulm eden her kim olursa nefret ederim..

1|0
    0|0
  • Biraz

1|0
    0|0
  • Yoo değilim. Adamlar bilimde, kültürde, teknolojide gelişip orda gayet nizami bir devlet kurmuşken hala 'İşgalcieeea' diye mızmızlanan araplarda asıl suç.

0|0
    0|0
    • Arap dan nefret ederim ama O itler acımasız bir şekilde çocuk öldürüyor aynısı ya size olsa?

• @Bildiğingibi Adamlar über korunak, barınak, önlem aldıkları için kimse ölmüyor. Arada bir iki kişiyi öldürüyor işte Hamas. Zaten bir kişi ölünce İsrail bir yüz kişiyi falan bahane olarak katlediyor.

Ki ben bu filistinlileri niye ziklememiz gerektiğini de anlamıyorum. Hele bizim milliyetçiler niye bunları destekliyor hiç anlamıyorum adamlar Ermeni Soykırımı'nı ilk kabul edenlerden.

Ki bizim coğrafya kutsal toprak falan değil. Bizi karıştırmalarının nedeni su, su için bize çatıyorlar. başka bişey için değil.

Ki bu Büyük İsrail martavalı absürttür, böyle bir devletin şu anda kurulmasının mümkünatı yoktur, çünkü İsrail'in ne nüfusu, ne de kültürel yapısı bu kadar geniş bir coğrafyayı idare etmeye yetmez. Bu bir komplo teorisinden başka bişey değil.

• Ben şahsen kendi adıma bir yerde zulum vars o zülme sesiz kalınmaması gerektiği taraftarıyım. Ne kadar ermeni katliamını tanısalar da sonuçta orda ölen çocukların, bebeklerin hiç bir günahı yok. Kompla teorisine gelince zaman gösterecek ebnim bildiklerim de duyduklarımdan ibaret.

• Evet

1|0
    0|0
  • Esasen israil müslümanlara düşman

1|0
    0|0
    • Kime dûşman olduğundan banane o çocuklara nasıl kıyıyor o köpekler ya

• Büyük israilin kurulması için yapmayacakları şey yoktur. Kendi insanlarını bile katlediyorlar planları dahilinde yeri gelince

• ben düşman değilim ama senin işine yarayacak biri değilim, müslüman türk değilim yani.

1|0
    0|0
  • İsrail sevmem evet ama iranmı israilmi deseler israil derim

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Hemde çok çok

1|0
    0|0
  • Düşmanım İsrailede hristiyanada

2|1
    0|0
    • Hristiyanlarda sana bayılmıyor👊

• Bak işte, sığ düşünce. Sümerler de o coğrafyanın insanı, helenler de o coğrafyada varlık gösterdiler. Yani o anlayış yerel.

Niye Çin'de semavi dinlerin atası olabilecek herhangi bir inanç kalıntısı yok? Niye eski türk inançları İslam ile alakasızdı? Niye Vikinglerin onca anıtı arasında hiçbir semavi din benzerliği yok?

Niye Kızılderililer komple bambaşka ve hiçbir semavi dine benzemeyen inançlara sahipti?

Niye biliyor musun ultra cahil arkadaşım. Çünkü dinler yerel, aynı mitolojiler gibi. Bu bir kültür, bu o coğrafyanın kültürü. Senin bu saydığın zırvalar, hiçbirşeyi ispatlamıyor.

Ki, İbrahim'den hangi kanıt gelmiştir onu da merak ediyorum. Hangi kanıt var lan İbrahim'den kalan hangi kalıntı varı? İbrahim'in hakkaten yaşayıp yaşamadığı bile belli değil. Ki hayatı Judea'da geçmiştir o dönemin Kabe'sinde ne işi olur orası da meçhul.

• Sosyalist değilim. Komünistleri hiç sevmem.

Ayrıca hristiyanlar islam hak dinidir demez. Hristiyanlar İslam'ın batıl olduğunu, sapkın bir arabın sahte peygamberlikle insanları peşinden sürüklediğini söyler.

kim dedi sana hristiyanların islamın doğru olduğuna inandıklarını? Böyle bir saçmalık olabilir mi?

• Kutsal kitabımız Kuranı Kerimde de yahudilerin lanetlenmiş bir kavim olduğu söylenir. Şu ana kadar terörist israil devleti gibi bir yahudi devleti yoktu. 2.000 yıldır ilk. Arzı mevdut için kan dökmeye devam ediyorlar. Sonları hüsran ile bitecek inşaallah. Çünkü zelil bir şekilde sonları gelecek.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum bende

1|0
    0|0
  • İsrail düşmanı diye birşey yoktur. Dünyada kim katilse ona düşmanız. Amerika olsun rusya olsun o olsun bu olsun. Hiç birinin farkı yok.

1|0
    0|0
    • Ülkemle İsraili aynı cûmleye koyma

• Ben görüşüne katılmıyorum kusura bakma

• Katılsanda katılmasanda durum böyle. Katil heryerde katildir. Suçun, sadistliğin ülkesi ya da milleti olmaz. Görüşlerin kendine ait istediğini düşünebilirsin saygım sonsuz.

• büyük güçler enerji bölgelerini ele geçirip gücüne güç katmak istiyor, İsrail de büyük İsrail olma hayaliyle vaad edilmiş topraklarda kök salmanın peşinde.
    ben ikisinin de düşmanıyım...

0|0
    0|0
  • Şeytanın bile aklına gelmeyen hileyi yapan Nadir pislik Irklardan bazıları.

1|0
    0|0
  • Devletler düşman olur.
    İnsanlar düşman olmaz, olmamalıdır.
    Kimseye düşman değilim.

1|0
    0|0
  • Ben düşman değilim. Tek taraflı yayınlara kanmıyorum, daha ziyade neyin ne olduğunu araştırarak öğreniyorum.

0|0
    0|0
  • Bu tarz konularda din, dil, ırk ayrımı olmaz. Yanlış yanlıştır ki senin burada bu şekilde kendini tanıtmana karşıyım.

0|0
    0|0
  • Ben Sempatizanıyım
    Severim ve Desteklerim..
    Ayrıntı Sorma / Uzun fikirler...

1|0
    0|0
  • devlet politikasına evet. ama israil halkına niye düşman olayım. yaradanı yaradanda ötürü severiz

0|0
    0|0
  • Sen Russan. Senin ülken de çocuk katili. Ülkene düşmanmısın?

1|0
    0|0
    • Putin düşmanıyım tabiki ayrıca bizim ülkemiz kadın tecavüz etmiyor😉

• Bana bunları söyleyeceğine Türk erkeklerin Rus kadınlarına tecavüz etmelerinden bahsedelim mi😊

• Ben bunu inkar etmiyorum ki. ya da Türkler Tecavüz etmiyoru da çağırıştıracak bir şey söylemedim.

• bende düşmanım

1|0
    0|0
  • Siyonistleri sevmem

0|0
    0|0
  • Bütün İsrail'i yok edecek bir düğme olsa o düğmeyi de bana verseler 1 saniye düşünürsem miksinler beni.

0|0
    0|0
  • cizrede de az çocuk öldürülmedi şimdi

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevmediğim tek ırk ve din diyebilirim

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Asla düşmanı değilim İsrail tamam bazı konularda çok katı fakat filistin halkı huken savaşmak yerıne çete gibi direniş gösterince müdahaleler oluyor müdahaleler sonucu olan olaylar çarpıtılıyor özellikle müslüman ülkelerde

0|1
    0|0
    • Müslümanlar beni ilgilendirmez İsrail savaşmıyor savaş demek tecavüz mü? Zulm mû? işkence mi? Savaşında kuralı var

• filistin nasıl savaşsın o teknolojiye kafa tutacak insan topluluğu olamaz filistin nasıl bunu dersin ki

• Orta yolu bulmak adına 3 ümüzde yazın tel aviv'e gidip IDF askerlerini kendimize asık edip kaçalım.💣😄

• Evet ben Dünyada masum ve zararsız insanlari öldürenlere karşıyım. Ve bu yüzden ben de İsrail'i sevmiyorum. Benim görüşüm bu herkese saygı gösteririm ama lütfen bana onlari savunmayin 😔

0|0
    0|0
  • Sevmem israilleri ülkesini de

0|0
    0|0
  • zaten İsrail'e sempati duyan, Müslüman değil münafıktır.

0|0
    0|0
  • Kendi devletin çok masum çünkü harun abi.

1|0
    0|0
  • evet sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...