Kapat

Barınaktan köpek alıp sokağa saldılar?

Yan komşu oğluna doğum gününde barınaktan köpek alıp hediye etmişti. 4 ay sonra golden cinsi köpek büyüdü diye sokağa saldılar polise gittik fakat azar işittik bizene kardeşim diye. bu vicdansızları nereye şikayet edebilirim bu arada köpek 1 haftadır sokakta tüyleri dökülmeye başladı ben arada evime alıp yıkıyorum karnını doyuruyorum ama bakacak durumum olmadıgı için sokaga salıyorum tekrar kurutunca?

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• sonrada avrupa bizi birliklerine almıyor diye sızlanan insancıklar oluyor Avrupa türk topluımunu ne yapsında alsın şu olaya bak ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• barınağa haber verin gelip alırlar. şikayet etsen birşey olmaz bizim memlekette insanın bir değeri yok.

1|1
    0|0
    • götürdüm barınağa alamayız kuduz olabilir diğer köpeklere bulaştırır dedi zaten bir tartışma çıktı aramızda kadıköy barınağına götürmeyi düşünüyorum ama taksiler otobüsler almıyor benimde aracım yok motorum var nasıl götürücem bilmiyorum konu komşuda arabam pislenir diye almıyorlar

• nasıl barınakmış o ya! kuduz olabilirse muayene yapsınlar hayvanı işleri ne! hayvan hakları derneğini filan arayıp söyle ilgilenirler herhalde.

• bide hayvan ambulansı varmış 165 di heralde hatırlamıyorum ilgilenicez dedi 3 gün geçti gelen giden yok

Yükleniyor...