Hep aşk peşindeyim her şeyden önce önceliğim bu olmuş bunu nasıl değiştirebilirim?

Ya çevremde kimse yok ne bir dost ne bir arkadaş içimde hep bir sevilme isteği bir sevgi eksikliği var bu yüzden hep aşkı arıyorum bu sebepten hayatıma yön bile veremiyorum o kadar kandırıldım o kadar ezik durumuna düştüm hala akıllanmadım ne olacak bu halim? Allah rızası için yardım edin :( kurtulmak istiyorum artık şu aşk duygusundan , duygusuz biri olmak istiyorum .

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Duygusuz biri olma, hayatini ve gelecegini dusun. Hani ask mi para mi derler ya boyle bir soru vardir milletin dilinde bilirsin. Onceligin para olsun. Bunu dedim ama yanlis anlama su anlamda , gelecegin , meslegin, is hayatin.. vs seyler. Bunlari dusun daha onemli bunlar. Hayat asktan ibaret degil ne biliyim biseylerle ugras, hobi edin kendine. Herseyi bir kenara birak zihninde bir liste yap en basta yapman gereken , mecbur oldugun seyler olsun. Daha sonra renk ve heyecan kat hayatina :)

0|1
    0|0
    • İşte o mecbur olan ilk şey bende aşk bunu değiştirmek istiyorum olmuyor olmuyor olmuyor :(

• Hadi cici geceler 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• caninin suyu cikana kadar masturbasyon yap 1 haftada 30u falan gec birsure ask mask slknde olmiyacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...