Kapat

Toplumun değer yargıları hakkında görüşleriniz?

Toplumun değer yargıları hakkında görüşleriniz nelerdir? (dini yargıların dışında)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef toplum normlarına uymaktan insanlar istedigi gibi yaşayamıyor ve bir suru mutsuz hayat var. Edep olmasi gerekendir tabiki büyuk küçuk bilinmeli zaten muslümanım ve dinimin emirlerine göre yasıyorum mahalle baskisina gerek yok. Ebeveynler laf gelmesin diye cocuklarına baskı uyguluyor ve iliskiler zedeleniyor. Hoşgörülü olmaktan ysnayım. Özellikle genclere karşı😊

0|0
    0|0
    • Yaşın 49 mu cidden yazılarına göre kafam karıştı?
      Abla çok acı çekiyorum yaşım 24 kendi annem melek ben ona kıyamam hatta ona seni çok seviyorum demeye utanıyorum hatta bana üşüme diye habire karışması kendisinden fırsat bulursa bana sarılması beni mutsuz ediyor ona sevgimi veremiyorum hatta benim entelektüel birikimim ve değer yargılarım o benim gözümde çocuk gibi ilk okul mezunu ya birde :)
      Annemi gören sen nasıl bir çocuk yetiştirdin diyor oda beni hiç dinlemedi der :) hakikatten de öyle :)
      Ben çok acı çekiyorum görünüşüm oldukça maçodur sanki 3-4 yaşındaki çocuğun etrafını gözlemlemesi gibi o ruhu taşıyorum ama o akılda değilim maalesef işte o akılda olsam saf salak olsaydım keşke...

• Hayır abla ne utanması annem bana belkide en eğitimli en ideal belkide kadın haklarına duyarlı en feminist en eğitimli anneden daha iyi bir anne.
      Gayem çok yalnızım acım bu :)
      Bunu sende anlayamazsın

• Teşekkür ederim😊

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela?

0|0
    0|0
    • Evlilik Birliği ve çocuğun anneye babaya sevgisi saygısı

• Varya baksana sorum bile karmaşık geldi yorumlar az geldi millet sende en başta anlamadın bu kadar dolduğumu nasıl anladın ve hiç tanımadığın birine konuşalım diyecek kadar kayıtlı vicdanlı olman beni etkiledi.
      Çok teşekkür ederim kıymetli abim sana yazarım kafamı toplayım da

• Şimdi toplumun değer yargıları çok genel bir tanım yani çok geniş bir sınırı var bu yüzden sorma gereği duydum, bahsettiğin konu derin bir konudur ama herkesin düşünmesi gereken bir mevzudur. Bunları düşünmen iyiye işaret, kendini yalnız hissedersen yaz konuşuruz ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Örf ve adetler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...