Düşmanın dilini ağzını bağlamak için dua?

Arkadaşlar universede benden nefret eden ve beni kıskanan bir kız var. Hep beni kötülüyor, benim yanımdayken bile gıybetimi yapıyor, planlar kuruyor. Lütfen bildiğiniz tesirli dualardan yazın.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aslından Çevrilmiş, Hakikatı Tahrif Edilmiş Söz Manasına Gelen İftira ALLAH (C. C.) İndinde İftira Etmek, En Büyük Günahların İlk Sıralarında Gelmektedir.

Haklar Dört Kısımdır.

1) Yalnız ALLAH Hakkı.
    2) Yalnız Kul Hakkı.
    3) ALLAH Hakkı İle Kul Hakkı Beraber Fakat ALLAH Hakkının Galip Olduğu Haklar.
    4) ALLAH Hakkı İle Kul Hakkı Beraber Fakat ALLAH Hakkının Galip Olduğu Haklar Bir Müslümana İftira Etmek Hem ALLAH (C. C.)'ın Hem de Kulun Hakkını İhlal Etmektir! Fakat ALLAH (C. C.) Hakkı Galiptir Böyle Olunca Kul Kendisine İftira Edeni Affetse Dahi Dünyada Tatbik Edilecek Olan Ceza Muhakkak Tatbik Edilir.

ALLAH (C. C.) İndinde İftira Etmek, Gıybet Etmek En Büyük Günahların İlk Sıralarında Gelmektedir.

İftira Etmek Dolayısıyla Yalan Söylemek Haramdır Bu Dünya Üzerinde Gelmiş Geçmiş Her Dinde Haramdır.

Dinimizde İftira Konusu Üzerinde Oldukça Fazla Durulan Bir Konudur 29 Ayet-i Kerime'de İftiranın Özelliğinden ve Onun ALLAH (C. C.) Nezdinde Sevilmeyen ve Hatta Yerilen Bir Davranış Olduğundan Bahsedilmektedir.

Peygamber Efendimiz HZ. Muhammed (S. A. V.) ALLAH (C. C.)'ın Habibi, Alemlere Rahmet İdi İnsanları Cennete Davet, Cehennemden Sakındırmak İçin Birçok Ağır Acılar ve Sıkıntılar Çekti Ona Akla Hayale Gelmeyecek İftiralar Yaptılar Hanımı Aile Annemize de İftira Ettiler.

Bir Hadis-i Şerif'te: ''İftiraya Uğrayan Bir Müslüman Kendisine İftira Edeni Affedinceye Kadar ALLAH (C. C.) Onu Cehennemde Bırakır.'' Buyurulmuştur.

Peygamber Efendimiz HZ. Muhammed (S. A. V.) ; ''Kim Bir Müslümana Kötülenmesini Dileyerek Bir İftira Atarsa ALLAH (C. C.) Onu Kıyamet Günü Cehennem Köprülerinden Birinin Üstünde (Günahlarından Temizlenip Çıkana Kadar..) Hapseder.'' Buyurmuşlardır.

0|0
    0|0
    • ALLAH (C. C.) Adil ve Hakimdir.

Her Kim Zerre Kadar Bir İyilik İşlemişse Onun Mükafatını Görecek ve Zerre Kadar Şer İşlemişse Onun Cezasını Çekecektir.

Cennetteki Mertebeler Sonsuz Olduğu Gibi, Cehennemdeki Mertebeler de Sonsuzdur. Kâfir de Olsa Hepsinin Makamları Eşit Olmayacaktır.

Bu Dünyada Musibete Uğraşmış Bir Kafirle Uğraşmamış Bir Kafirin Ahiretteki Azabı Bir Olmayacaktır; Diğerine Göre Azabı Çok Hafif Kalacaktır.

Kafir de Olsa, Eğer Zulme ve Kaksızlığa Uğramış İse ALLAH (C. C.) Onun Hakkını Diğer İnsanlardan Alacaktır.

• Sana Tavsiyem Öncelikle Sabır Et.

Sabır Üç Çeşittir:

1) Belaya ve Musibete Sabır.
      2) İbadetleri Öğrenir ve Yaparken Sabır.
      3) Günah İşlememek İçin Sabır.

• Sakın Beddua Etme! Günaha Günah Karşılık Verilmez! Sabret! ALLAH (C. C.)'a Sığın ve Ona Havale Et! Sabret! ALLAH (C. C.) Adil ve Hakimdir! ALLAH (C. C.)'ın Adaleti Bugün Er Ya da Geç Tecelli Eder.

ALLAH (C. C.) İsterse Bir Kişinin İşini Mermere Geçirir Otuz İki Dişini.

ALLAH (C. C.) İstemezse Bir Kişinin İşini, Muhallebi Yerken Kırar Dişini!

En İyi Kız Görüşü

• bir hoca bul şirin duası okusun sana. ona şirin gel

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bismillâhir-rahmânir-rahıym. Ferdün hayyün kayyûmün hakemün adlün kuddûsün elyevme nahtimü alâ efvaahihim.

0|0
    0|0
  • Oncelikle yargılamak istemem arkadaşım seni fakat mantığa ters gelen şey başkasının kötülüğü ne yine kötülük sayılabilecek bir şekilde cevap verme arayışın

0|0
    0|0
  • Ulan şuraya iki tane arapça küfür yazsam amin diyeceksin. Dinine laf edilincede '' gerçek islam bu değil '' diyeceksin. Ve gelmiş milletin dilini ağzını bağlama duasi arıyorsun. Ne cahil insansın ya :D

0|0
    0|0
    • Sana mı kaldı benim dinim imanım. Cvb yazmıyacaksansa git zıbar yat, adam gibi bir şey istiyoruz durup bana ne yazıyo ya. Asabın bozuksa git kinini onlara kus, anladın mı canım?

• Tövbe yarrabbim

0|0
    0|0
  • yeryüzünde yoktur bir kötülük, kendi kurduğu tuzağa kendi düşmesin.

0|0
    0|0
  • cahil yobazlar bir bitmediniz ülke sizin gibi yobazlar yüzünden ilerlemiyor

0|1
    0|0
    • Harbi canım git s***, burda dua rica ediyorum, bana yapılan müammeleye bak ya, dine inandığım için dua seçtiğim değil mi "ilerizekalı"arkadaşım? kötü birisi olsaydım başka yöntemlere el atardım, bilip bilmeden konuşma, asıl sizin gibi sizi gidi siziler yüzünden ülkemiz bu halde.

• ya yürü git allahın yobazı bide konuşuyor hala, yazdıgından sen bişey anladın mı cahil, yazdıklarından ne kadar cahil oldugun belli oluyor zaten hadi uza

• Sen çok akıllısın ya, küfür etmek için Allahın gerizekalısı gizli kullanıcıdan giriyorsun, benim sorumdan beni kovuyorsun mu? hoşuna gitmediyse s*** gidersin, kendini bir bok zann eden bacım

• Sen dediği gibi biri değilsen, iyiysen sağlamsan bişey yapmana gerek yok, haklıysaaa bişey diyemicem

0|0
    0|0
    • Sanki burda cinayet işliyoruz ya.. gece gece..

• Beddua mı istşyorum kardeşim ben? sadece bir dua değil mi?

• Buyur bedduanı et sana dönecek nasılsa, haklıysan Hak senle

Kızlar Ne Diyor 2

• Git yanina derdin ne senin de iyice bagir bir daha agzini acamaz

0|0
    0|0
  • Allah'a sığın ve çok dikkatli ol send üzgün olursan insanlarda onun n ehalt olduğunu anlar zaten ama zaman lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...