Arakdaşlar başarmak için ne yapıyorsunuz? Siz bunu kendinize sordunuz mu hiç?

Başaracağım çünkü hayallerimin peşinde koşacak kadar çılgınım!

-YGS'ye hazırlanıyorsunuz yeterince ders çalıştınız mı?
-Üniversiteli olmak istiyorsunuz bunu hakettiniz mi?
-Bunu başarmak için ne yaptınız, bunu kendinize sordunuz mu?
ya da ;
-Hoşladığınız kız ya da erkek bununla tanışmak istiyorsunuz, peki onunla tanışmak için ne yaptınız?
-Onu uzaktan izlediniz yeterince onunla güzel hayaller kurdunuz hep, onu neden elde etmek için bir adım atmıyorsunuz?
-Neden başarmak istemiyorsunuz?
-Neden uzaktan izlemeyi seçiyorsunuz?

Artık bunu geçin arkadaşlar. Bizim hayatımız bir film değil. Orada 5 dakika'da zengin oluyorlar, mutlu oluyorlar. Arkadaşlar bizim hayatımız böyle değil. Biz çaba ve emek verelim ki onu gerçekten hak edelim. Ya siz bunlar için gerçekten çaba göstermiyorsunuz, ya da yarı yolda bırakıp pes ediyorsunuz. Sonuna kadar gitmiyorsunuz. Siz gidebildiğiniz kadar ileri gidin arkadaşlar. Siz başarırsınız çünkü siz güzel şeyin hayalini kurdunuz. Siz onu istiyorsunuz. Siz onu yapacaksınız. Siz kazanan olacaksınız. Sizi çekemeyen insanları yerle bir edeceksiniz. Size bundan bişey olmaz diyenlerin yüzünü kara çıkaracaksınız. Siz ben yaparım diyeceksiniz. Siz ben bunu başarırım diyeceksiniz. Siz onu gerçekten istiyeceksiniz. Siz onu başracaksınız. Siz farkı yaratın. Siz çocuk gibi eve çekilip ağlamayı bırakın. Kendinize güvenin ve inanın. Her işin başı inanmaktır arkadaşlar. Kendine güvenmektir. Bir şeye başlamadan ben bunu yaparım diyerek başlayın. Ben bunu kazanırım, ben bunu elde ederim diyerek yapın. Ve emin olun ki yaparsınız. Eğer düşüyorsanız kalkacaksınız, başarı budur arkadaşlar düşütüğünüz yerden kalkın. Hemde hada iyi bir şekilde. BAŞARIN, CESUR OLUN, KENDİNİZE GÜVENİN. PES ETMEK YOK HAYALİNİ KURDUĞUNUZ ŞEY SİZİN OLANA KADAR DURMAK YOK. Sizi ezmelerinze izin vermeyin.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Heheh bir an coştum ders calisma ilhamı falan geldi be 😂😂🙈 güzel ve dogru olanlari yazmissin ellerine saglik😊👍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir sey yapmam

0|0
    0|0
    • O zaman sen kendini olduğun yerde görüyorsun. İleri gitmek istmiyorsun, çünkü olduğun yer seni mutlu ediyor.

• Aynen öyle 😊

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...