Neden burdaki insanların çoğu kibar değil?

birazcık ılımlı olalım tamam hani herkes eğlence olarak giriyor ama birazcık kibar olamazmısınız?

0|3
18|49

En İyi Erkek Görüşü

• kişilik meselesi bunlar, sen hayatı boyunca karpuzu kesip yememiş birisine karpuzu ver eliyle kırmaya çalışır, bunlarda o hesap.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• Odunluk r uhumuzda va 😂

2|0
    0|0
  • buraya gelenlerin cogu zaman oldurmek icin gelen insanlar amac englence ciddi bir yer degil burasi bunu ogren kibarlik falan istiyosan git arkadaslarinla takil life aint rainbow and sunshines sweety

1|0
    0|0
  • Ayıp ediyorsun hammfendi. Bak ne kadar kibarım.

1|0
    0|0
  • Çünkü kibar olan birini sıfatlandırmaya bayılırlar.

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Coollar ablası , hayat onlara güzel , onların sıkıntısı derdi yok , para onlarda. Birbirleriyle yarışma derdindeler.

1|0
    0|0
  • Ben tam bir İstanbul beyefendisiydim halbuki.

1|0
    0|0
  • Aslında o kibar olmayanlar reel hayatlarında daha kibar insanlar. İçlerindeki hayvan burada ortaya çıkıyor.

1|0
    0|0
  • Havayı Bozan Her Zaman Her Yerde Var Desek Ve Kabullensek Diyorum Ben :)

1|0
    0|0
  • kibar olmamızı gerektirecek bir durum yok çünkü

1|0
    0|0
  • İnsan klavyede olunca içindekini çıkarıyor meydana, bam güm giriyorlar. :D

2|0
    0|0
  • Çünkü her türlü yorum var. Patlama oluyor adam orada affedersin kıçını başını açıp resim atıyor nasılım diye. Öbürü çıkıyor mantı yaptım diyor. Sinirlenmemek elde değil.

1|0
    0|0
  • Oluruz tabii ama herkezde bir laf sokmalar ego yukseltme egilimleri ne yapicaz bazen zevk alicaz bazen sovucez

1|0
    0|0
  • Burayi çok kaale almamak lazım.

1|0
    0|0
  • Herzaman seviyeli olmaya caliyorum ama bazen zivanadan ciktigim da oluyor nabican insaniz olur oyle arada

1|0
    0|0
  • haklısın daha az kırıcı olmaya özen gösterilmeli

1|0
    0|0
  • sert, haşin, gaddar fakat bilakis çok kibarım. iyi dans ederim. ısrar ederim. o kadar.

1|0
    0|0
  • haksızlığa asla tahammül edemiyorum karşımdakinin ektiğini biçtirtmeden vicdanım rahat durmuyor.

1|0
    0|0
  • eğlenirken kibar olamaz mıyız :)

1|0
    0|0
  • Onlarun Hepsu Yaratuk Neden İnsan Diyosun İnsan Sıfatının Özlelliklerini Alamamış Anlamını Kavrayamamış Yaratıklar.

1|0
    0|0
  • Kufurbazlar hic terbiye gormemisler!

1|0
    0|0
  • özel hayatımda buradan daha kibarım

1|0
    0|0
  • bende tam tersi şikayetçiyim ilginç !

1|0
    0|0
  • tamam ayoll

1|0
    0|0
  • hmm ben kibarım ama diğerlreinin kedndi suçu :D yarası olan gocunur derlermiş

1|0
    0|0
  • Göreceli kavram ama o sonradan değil yetiştirilme şekline dayalı birşey seçemez hiç kimse kibar olmayı

1|0
    0|0
  • Olamazlar çünkü ruh öküzlerini salıyolar burayaa

1|0
    0|0
  • Olamam

1|0
    0|0
  • Gayet kibarım.

1|0
    0|0
  • Ünlü ekonomi dergisi Forbes'da yayınlanan ve 3.385 kişiye yapılan bir anketten çıkan sonuçlar şöyle:

Bu arada turistlerin cevap verdiği En Kaba 10 Ülke Vatandaşı listemiz de var.

En kaba ülke yeni zelanda imiş. Biz 6. Sıradayız

1|0
    0|0
    • Birde insanların sosyolojik ve psikolojik yapısına bakarsak internet üzerinden hakaret oranı aşırı derecede fazla. Burdaki sonuç genellenebilir. İrrasyonel düşüncelerin zitligina göre birey görmediği birine tahammül seviyesi gün geçtikçe gelişen teknoloji ile beraber düşmekte. Vel yaşıl kelam birde sosyal ortamda yapsınlar bakım zumzugu nasıl yerler

• :D haha keşke burdada yeseler o zumzugu

• Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 17

• Olamayız

2|0
    0|0
  • Çünkü ''burası''

1|0
    0|0
  • Ben kibarim gerçekte daha kibarim konuşma tarzı yemek yeme tarzı diksiyon falan , empati kurarım dert dinlerim :D

1|0
    0|0
  • Ne yapacaksın işte herkes kendine yakışanı yapar.

1|0
    0|0
  • Burda iclerindeki hayvani duyguyu disariya cikarma firsati biliyor gariplerim. :D bu essekligi de yok say ablasi

1|0
    0|0
  • Olamıyolar maalesef

1|0
    0|0
  • bayanlara yakışmıyor zerafet gerek

1|0
    0|0
  • herkes neyse o şekerim ;)

1|0
    0|0
  • O tür kişilerin günlük hayatta özgüven zafiyeti yaşadıklarını düşünüyorum. bir tür ego tatmini gibi.

1|0
    0|0
  • ben kibarım kimseyi kırmamaya çalışırım her zaman

1|0
    0|0
  • İçlerindeki canavarı buraya salabiliyorlar ancak :)

1|0
    0|0
  • gerçek dünya da böyle değil mi? :)

1|0
    0|0
  • Senanaaaaaaaaa sjshhs😄

0|0
    0|0
  • Buradaki cogu insan ozel yasaminda yapamadiklarini yapmaya calisiyor.
    Ornegin ilgi eksikligi varsa populer olmaya calisiyor. Guzel olmadigini dusunuyorsa orasinin burasinin resmini paylasiyor. En onemliside disarida kimseye catamiyor. Burada gereksiz millete saldirip sinirini atiyor. Bu ornekler daha cogalir.

1|0
    0|0
  • Hepsi varoş

1|0
    0|0
  • Cünkü her insanin dogal ve yapmacik yani vardir. Toplumun kriterleri insani yapmacik olmaya zorluyor😄 Topluma ayak uyduran arkadaslarimiz icindeki dobraligi ve bastirilmis duygulari en azindan virtuel hayatta yasama sansi buluyor:)
    Bu sitede anladimki neredeyse erkeklerin %70'inin icinde recep ivedik dogalligi varmis😄

1|0
    0|0
  • olamaz mısınız *

0|0
    0|0
    • sinir oluyorum bu uyarmalara bazen hızlı yazınca olabiliyor

• Ya mutlaka öyledir tabii ki de ben de takıntı var duramıyorum kusura bakma. Ve evet haklısın da bu konuda. Yani şu kibarlık falan

• :D sorun değil canın sağolsun

Yükleniyor...