Lütfen bu soruma cevap ver?

Arkadaşlar benim sağ kolum doğuştan vede ben çok çekiniyorum yaz geliyo diye montları atçaz gömlek kısakollular giyicek ben insanların bakışından çok utanıyorum napmam lazım çok çekingen büyüdüm bu yüzden insanların bakışı çok üzüyo beni ezilmiş gibi duruyorum lütfen doğrumu yapıyorum yanlışmı yapıyorum bir akıl verin allahınızı severseniz

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Utanma aşkım sen bitanesin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin sağ kolun doğuştan ne anlamadım ne oldu koluna senin

0|1
    0|0
    • Doğuştan annemden alırlarken damarları incilmişler sag kolumun diger koluma göre hafif ince ondan cekiniyorum insanların bakışından

• Anladım bence rahat ol bu senin elinde olan bir şey değil çekinmesi gereken sen değilsin onlar, onlar çekinsin sen neden çekiniyorsun

• Bakıyor ise onun ayıbı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• ön yargılı insanlar ola bilir ancak takmamaya çalışacaksın ve insanlar ne der diye geçinmeyi bırak bence.

0|1
    0|0
  • dostum utanma sana kımsenın baktıgı yok o dusunceden kurtul kralsın sen

0|1
    0|0
    • Olmuyo işte arkadaşım çok mutsuz oluyorum bu düşünceyi kafamdan atamıyorum

• Dostum cevrendekıler senı etkılemesın dunyada tek oldugunu dusun herzman herkez böyle dusunsun bu hayat senın beni dinlersen Düşünceleribe dikkat et düşündüklerinin gercekleme ihtimali cok yüksektir böyle şeyler düşünme

Yükleniyor...