Arkadaşlar mahallemizde bir suriyeli kadın var. Buraya kaçtıklarında hamileymiş. Doğurdu.Çocuk sürekli hasta oluyor. Ve ev sahibi yardım etmiyor. Sürekli bize gelip annemden para istiyor. Annemde veriyor sevap falan diye bende gıcık oluyorum biraz yani. Kadın sigara içiyor evde çocukların yanında rutubet desen offf ev felaket yani. Ben para istemesine değil sigaraya nasıl para veriyor o kadar da çocuğa bişey olunca bize geliyor anlamıyorum. Siz olsanız ne yaparsınız? :)

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• aa sen nasıl müminsin kız sus çarpılırsın onlar bizim din karşimiz :D hüloğğğğğ yaşasın ev kiralarını iki katına çıkartıp sigortasız 900 tl çalıştırılıp insanımızı işsiz bırakan suriyeli mümin karşlerimiz

1|0
    0|0
    • @Zaman_ ne alaka bu yazıdan bunu nerden çıkarıyosun ben kadına yardım etmekten şikayetçi değilim sigara içip sürekli çocuklarını hasta eden kendisi bu y
      zden başka bir yolu olmalı diye fikirlerinizi almak istedim

• @soran lafim sana degildi, yorum yazanaydi :))

En İyi Kız Görüşü

• sigara içmesinin ilerde çocukları hasta ediceni söylerim ayrıca devletin onlara yardımlarıda var belediyeye bildirseniz

1|0
    0|0
    • Ev sahibinin oglu belediyede calisiyor. Ben ilgilencem falan diyolar hic birsey yapmiyorlar Biz karisinca da ev sahibi bize laf ediyor siz benim kiracima niye boyle diyosunuz falan karismak istemiyoruz o yuzden

• anladım ama kadının parası yoksa devletin bunlara verdiği illaki bir yardım var belediyeye haber verin susmayın yani kiracıysa oda baksın o zaman ilgilensin

Erkekler Ne Diyor 7

• içtiği sigaraya konuyu bağlayıp sadakadan vazgeçilmez
    sadakalar bela ve günahları siler bunu küçümsemeyin

2|0
    0|0
  • sigarada bir ihtiyacdir yemek gibi bazilari icin ben olsam para degil yemek verirdim sadece yoksa kari sigara alir

1|0
    0|0
  • Poşete yicek meyve vs koyun verin başka çaresi yok

1|0
    0|0
  • Para vermeyin. Cocuga yardimci olacak seyler verin. Para verirseniz nereye gitcegi belli degil.

1|0
    0|0
  • Sorun yok

0|0
    0|0
  • kardesım sıgara bagımlıktır

0|0
    0|0
    • Çocuk sigara yuzunden hasta oluyor zaten bide çarşaf giyiyor disari normal elbiseyle cikiyo sigara iciyo eline alip deli oluyorum

• memlekeddi yiyip bitirdi amqlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sigara içmemesi lazım tabii ki. Çocuk hasta ve o onu hastaneye götüreceğine sigara içiyorsa bir terslik var.

0|0
    0|0
    • Hastaneye gotuemuyo bizden ilac alcam diye aliyo parayi kendi kafasina gore onuda artik sigaraya veriyosa o parayi haram zehir zikkim olsun.

• Haklısın.

• Dikkat edin başınıza iş getirmesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...