Komşumun kızına aşığım lütfen yardım edin EİG verilecek :((( ?

arkadaşlar komşumun kızına çok aşığım sabahları bazen karşılaşıyoruz okula giderken o karşımdaki durakta bekliyor çok aşığım size sorum ben bu kıza sabah nasıl cümleler kurarsam ondan hoşlandığımı azda olsa belirtirim ve numarasını nasıl alrım

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızın sevgilisi var mı yok mu once onu ögren boş hayale kapılma yoksa eger konuşmaya çalış karşılaşınca selam vs facesi varsa ordan daha rahat konuşursun sonra numarasını istersin

0|0
    0|0
    • facebook ve instagramını kaptmış kullanmıyor sanırım sevgilisi Şu an yok numarasını alırsam kolay yüz yüze konuşamıyorsun ama whatsapptan şaka anlamına getirip onu sorarım sence nasıl numarasını alırım nasıl söz söylersem hoşlandığımı belirtirim bu arada bir ara çok güzel giyiniyosun felan dedi

• anladım ya da diyorumki ben kıza bir çocuğu sormuştum yine aynı çocuğu sorsam ismini hatırlamıyorum desem ve facebook kullanıyorsan akşam ismini söyleyim desem oda face kullanmıyorum dicek bende şey desem o zaman sıkıntı olmazsa senin için numaranı ver mesaj atayım desem verirmi sence çünkü çocukluk arkadaşım güvenilir biri olduğumu bilir aileler tanıyoda birbirini

• Olabilir dene bir ama anlamadığım çocukluk arkadaşın aileler de yakın nasıl numarası yok

• Direk açıl ona

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...