Kanka ayağına yatıp yürüyen birine davranışlarından nasıl anlarım?

Kankamın bana yavşadığı nasıl anlayabilirim? Ve aşık olmadığı halde kıskanır mı böyle kişiler. Bazı şeylerinizi kısıtlamaya kalkar bu yapma dercesine.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Özel hayatına karışıyor sa

0|0
    0|0
    • Karışıyor. Telefonuma kadar bakıyor.

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle, hayatına irite bir biçimde karışır.
    Senin iyiliğini düşünen (yani arkadaş olan) insan uyarır, der ki bak durum budur budur yapmazsan senin için daha iyi olur der, sana yol gösterir ama müdahale etmez. Abi ya da kardeş gibidir, kız arkadaşların da böyledir eğer sana ayrı bir haseti yoksa. Sonrasında sen yaparsın ve üzülürsün, gelir teselli eder. Evet, sana kızar (ben sana dedim dimi filan diye azarlayabilir de) ama üzüldüğünü görür ve uzatmaz.
    Hoşlanan insan ise yapma der, kısıtlar, bazen neden bile belirtmez. Yapma dediği şeyi yaptığında da kavga çıkarır aşırı tepkiler ve kıskançlıklar sergiler. Ve yol göstermez seni direk yönlendirir.

0|0
    0|0
    • Kankamın sevgilisi var sevgilisiyle ayrılıyorlar sonra barışıyorlar bu okulda sürekli benimle samimi ve fazla samimi olması beni rahatsız ediyor. Benden hoşlanan biri vardı onunla dalga geçiyor. Bebeğim, gülüm diye sesleniyor. Bu sene okulda son senem olduğu için bana dgs de geçiş yapmamı istemiyor başka bir şehire gitmemi istemiyormuş. Telefonumu sürekli kurcalıyor. Benden habersiz bir şeyler mi gizliyorsun diyip konuşuyor. Onunla aramı bozmaya çalışıyorum bu sefer beni arıyor. Açmadığımda başka numaradan arıyor. Beni okulda bulmaya çalışıyor. Okulun kafesinde beklerken bana bir şeyler ısmarlıyor ve kendisi benim yerime ödüyor. Sence bana arkadaş olarak mı yaklaşıyor yoksa hoşlanıyor mu

• Ve ya yedekte mi bulunduruyor

• Yedekte tutuyor, arkadaş olarak gören insan belli bir mesafededir onun yaptığı affedersin ama birazcık cıvıklık :/

Erkekler Ne Diyor 4

• Mall degilsen anlarsın valla

0|0
    0|0
  • seven çıkar söyler delikanlıca söylemıyorsa oturmayan bişeyler vardır derim ben !

0|0
    0|0
  • yatıp yürüyor ise görünce anlarsın zaten :D

0|0
    0|0
  • Erkek ve kızdan kanka olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sürekli seni kesiyordur

0|0
    0|0