Arkadaşlar tik mi desem bağımlılık mı desem garip bir huyum var. Umarım yardımcı olursunuz. Bu huydan nasıl kurtulurum?

Arkadaşlar benim huyum kulağımla oynamak. Hani o kulak memesi kıvamı dedikleri yer var ya. İşte tam orası. Evde , okulda, yürürken hatta ve hatta uyurken. Annemlerin söylediğine göre uykuya daldıktan sonra bile elim kulağımda oluyormuş. Yani kulakla oynamak derken kulak mememi parmağımla hafifçe okşamak. Yani nasıl desem sanki bunu yapmak bana zevk veriyor. Bazen tamam artık oynamayacağım diyorum ama 2 dk sonra bir bakıyorum elim yine kulağımda. Ve bu ben farkında olmadan oluyor. Günün 24 saatinden 23 saati tek elim kulağımda geziyorum ve bu doğumumdan itibaren var. Şu an bu yazıyı yazarken bile elim ara ara kulağıma gidiyor. Ayrıca elim kulağıma değdiği an dünyadan kopuyorum sanki. Hayallere dalıyorum. İşime odaklanamıyorum. Ve çözümünden çok sebebini merak ediyorum. Yani neden böyle bir şeyi kendimi bildim bileli yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Çok teşekkürler.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Huy olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...