Arkadaslar cok önemli bir konu hakkında bilgilendirmenizi istiyorum?

şimdi otobüs firmasından bilet alıcam ama yer dolu 1 tane boş yer buluyorum alıyorum ertesi gün bir bakıyorum 10 tane boş yer rezervasyon yapılmıs ne hikmetse hepsinin süresi bii anda bitmiş böyle bişey var mı erkek arkadasım beni aptal yerine mi koyuyo bana bilet yok dedi dolu cumartesi pazar ama pazara 1 tane boş buldum dedi bende internetten baktım neredeyse 10 kişilik yer var acıklamasıda rezervasyon süreleri bugun bitmiş demek ki öyle bişey var mı ya buna inanır mısınız?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İadelerden gelen boşalmalar olabilir.

0|0
    0|0
    • bir anda hepsimi boşalıyo yapmayın allah askına ya

• Belirli bir sürede mesela, 6 saatte bir güncelleme yaptırırsan, her güncellemede önemli bir yer açılabilir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Belli olmaz onların işi.

0|0
    0|0
  • Ablacım rezervasyon yapılır ancak 12 saat önceden haber verilmesi gerekir iptali için. bence internetten alın biletleri hem istediğiniz koltuğu alabiliyorsunuz hem de otobüs seçenek ve donanımlarına bakabiliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • kardesim internetten rezervasyon var ama rezervasyon yaparken sana belli bir sure veriyo o sure icinde biletini para ile satin al die almazsan sure biterserezervasyonun iptal oluyor

0|0
    0|0
    • kardeşim anlatmak istedigimi anlamamıssın sen sorun şuu yer dolu oluyo ertesi gün 10 kişilik boşluk oluyo herkesin rezervasyon süresi aynı gün mü bitiyo.

• sen benim dedigimi anlamassin bitebilir

• Öyle bişey var rezervasyon süresi içerisinde bilet alınmadığında o rezervasyon iptal olarak koltuk boşa çıkar ama 8-9 koltuğun aynı anda boşa çıkması bence tesadüf olamaz...

0|0
    0|0
    • demii o kadar cok yerin bir anda boşalması sacmalık bu bildigin yalana giriyo

• yani biraz öyle gibi duruyor ama günahını almamak lazım belki doğru olabilir. bir kerede sen dene bu akşam bak bir otobüse kaç kişilik yer var birde aynı otobüse saat 12den sonra bak böylece doğrumu söylüyor yalan mı ortaya çıkar

• evet mantıklı bende bakıyım öyle yapıyım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...