Bu yaştan sonra "yapamam" dedikleriniz var mı?

+Ben henüz demiyorum, biraz daha yaşlanmayı beklicem sanırım. Ama çocukluk zamanlarımda yaptıklarımı bu yaştan sonra yapamam gibi (örn:zillere basıp kaçmak gibi)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tencereye dalıp tüm yemeği herkesten önce bitirmek sanırım. Küçükken bir şey demiyorlardıda şimdi kızıyorlar hep :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kimseyle bos bos takilip oyun oynayamam.. ya evlilige oynarim, ya da en. bastan. oyun. disi kalirim

1|0
    0|0
  • Keşke senin şu an yapmam dediklerini yapmak zorunda kalsan her gün... tek işimiz zillere basıp kaçmak olsa, birileri arkamızdan dedikodu yapmasa mesela, ya da iş yerinde fazla kazanıcam diye birileri seni ispiyonlamasa müdüre, iftira atmasa sana.. yapmam dediğim yok belki ama. yapmak zorunda oldupta yapmak istemediğim birşey var;

1|0
    0|0
    • Eee doktor kendine ilaç yazamıyosun dimi 😊😊

• ister istemez her insanın ortam bir sorunu olduğu için yazdım onu ya. ama tabi benimde var herkes gibi ufak tefek sıkıntılarım
      ama olsun biraz lustral birazda damla, Anti deprasanla kol kola yaşayıp gidiyoruz :)

• Süper👏👍46'lığa yakınız zaten.

• O bahsettiğin istisnalar dışında yok.

1|0
    0|0
  • bence bu yaştan sonra yapamam demen için belli bir tecrübe kazanman lazım oda yaşla oluyor benimde yaşım 22 onun için birşey demiyorum :)

1|0
    0|0
  • daha küçük sayılırım ama en büyük hayalim olan futbolculuk için geç kaldım artık yapamam.

1|0
    0|0
  • Bu saatten sonra gevşek olamam beybisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Yok galiba. 😊

0|0
    0|0
  • Söylemem

0|0
    0|0
  • Sevemem.

0|0
    0|0
  • var dedikodu samiyiet ve kurtlar vadisi pusu izlmemek ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...