Gülümseyen ekipten misin? Somurtan ekipten mi?

Gülün abicim, güldükçe güzelleşen bir dünyanız varken neden somurtuyorsunuz :D
Beni biraz tanıyan, zaten ister istemez gülmeye başlar. Sizde her daim gülün :)

Ayrıca somurtkanlar, sizin sorununuz ne?

Güncellemeler:
Bu kadar gülümseyen insan varsa bu somurtanlar neden bu kadar çok gözüküyor 😂😂

1|0
19|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Gülümseyen :) gülmek hem güç göstergesidir, hem stresten arındıran yan etkisiz bir ilaçtır. Gülün, gülümsetin :)

0|1
    0|0
  • kahkaha atan ekipten. d

0|1
    0|0
  • Somutrkan ben

0|1
    0|0
  • Gülümseyen😊

0|1
    0|0
  • Gülümseyen😊

0|1
    0|0
  • Gülümseyen 😊

0|1
    0|0
  • Gülümse çekiyorum 😊😊
    Günaydın 😀

0|1
    0|0
  • Fazla gülen

0|1
    0|0
  • Saaaane

0|1
    0|0
  • Bir dakikam bir dakikamı tutmuyor ya :D

0|1
    0|0
  • Bir gülüşü var, sanırsın...

0|1
    0|0
  • Gülmek iyidir :) :)

0|1
    0|0
  • Daha çok somurtkanım.

0|1
    0|0
    • Anaaaammm :O Ben şok, ben iptal :D Böyle güzel ve masum bakışlı bir kız nasıl somurtabilir :( Hemen seni bizim ekibe transfer etmeliyiz :D Bence sen bizimle çok daha mutlu olursun :D

• Bu konularda çok hızlıyım ;) Şimdi bizden misin? Gerçi sen istemezsen dahi ben seni transfer ettim artık :D Bundan sonra istesenden somurtamazsın :D Bak ya bu kadar çabuk kahkaha atacağını bende beklemiyordum :D

• Gülmekten çok yüz ifadem zaten tebessüm halinde hep , ve ben bunu çook seviyorum 😊

0|1
    0|0
  • Sempatik birisi olman çok hoş. Bazı insanlar şartlar yüzünden tebessümünü yitirir buna bir şey diyemeyiz ama sürekli aksi, hırçın, sert görünümlü insanları görmek istemiyoruz hiçbir yerde :)

0|1
    0|0
    • İltifatın için çok teşekkür ederim 😊 Bazı hayat şartlarından dolayı somurtanlar olabilir. Bunlar herkesin başına gelebilir. Lakin olmuşla ölmüşe çare yok bu dünyada. Bu sebeple biz hep gülümsemeyi tercih edelim. 😊😊

• Gülümseyen :D

0|1
    0|0
  • Ne bileyim ben😒

0|1
    0|0
    • Senin kullanıcı adın bile gülmeye sebebiyet verirken, bu güzel yüzün somurtması ayıp olur ;) Her daim gül :)

• Şimdi sıra seni bizim kervana katmak kaldı 😁 Şimdi gül bakalım 😉😊

• Her daim gülümseyen ekipten :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Seni biraz tanırsam gülecek miyim yani?

0|1
    0|0
  • somurtan

0|1
    0|0
  • Hayat adil değilki... ne işe el attıysak hep bocaladık. Tam kendimizi topladık derken bir yerden patlak veriyor. Adama anne baba kardeşlerden bile hayır yoksa gülmesini bekleme.. Gülüyorum ama öylesine..

0|1
    0|0
    • Belkide kendini her zaman kötü bir sonuç olacağına inandırdığın için öyle oluyordur. Bir iş yapacağın zaman "Ben işi yapacağıma inanıyorum." de ve yap. Gör sonu senin için iyi olacak ;) :)

• Sence :)

0|1
    0|0
  • somurtanlardanım ama ekip değil çünkü yalnızım maalesef.

0|1
    0|0
    • 22 yıllık bekar olarak söylüyorum, yalnızlık gülümsemeye engel değil 😉 Aksine seni yalnız bırakanlara inat gülümseyeceksin ki, "bak sen olmasan da ben mutluyum. Çünkü ben seni değil, sen beni kaybettin" diye onlara güçlü olduğunu gösterebilesin 😉😊

• Birşey geçmeyecek ama en azından yalan duygular gösterip gülümsemeyeceğim. Hayatta bazen somurtarak öylece beklemek lazım. Belki bişey olur diye

• Bekle bakalım. Belki eline birşey geçer.

• Somurtan

0|1
    0|0
  • gülerim ya profile baksana

0|1
    0|0
  • dalga geçiyorum ya o yüzden gülmemek elde değil :D

0|1
    0|0
  • Hunlarca gulen adam var ya onun gibi guluyorum diyebilirim 😂😂

0|1
    0|0
  • Somurtan.. Hayat renksiz geliyo bana sanki hersey siyah.. Ondandir..

0|1
    0|0
    • Bardakta var olan bir damla suyu gör. Çünkü o damlaya muhtaç olan bir sürü insan var. Onunla bile mutlu olacağına eminim ;)

• Gordugumde şükür ediyorum hic eksik etmiyorum şükrü ama o kadar..

• Biraz gülümse, ondan sonra hayatının nasıl değiştiğini göreceksin zaten ;)
      Yinede sen bilirsin :D

Yükleniyor...