Sizce ne tip insanlar dışlanır?

Ne tip insanlar toplum tarafından dışlanır? Ne tip insanları insanlar istemez?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• ınsan oglu dort dortluk deıglken yargılamaya dıslamaya hakkı yoktur bunu bıle bıle yargılamak dıslamak kada r chail bır varlık olamaz ınsanlar dunyaya hapis yetimhana dahi getirdi kımse dort dortluk olmadıgı halde katıllerı tecavuz edenlerı hangı yuzlen hapse atıyonuz herkeızn gunahı hatası farklıdrı sırf senın hatan buyuk deıg l dıye baskasıdamı senın gıbı olmalı herkesın bakıs acısı farklıdrı ama bana gore dort dortluk olmayan bır ınsnaın bır soz dahı demeye hakkı yoktur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ukala cimri tembel asosyal uyumsuz bencil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sessiz insanları salak ve ezik olarak görürler.

bilim ise; sadece zeki insanların gereksiz konularda konuşmayacağını söyler.

yani, zeki insanları toplum dışlar.

1|2
    0|0
    • :D iinsanlar boş konusmak icin cene yparlar ve cene yapıp dedkıodu yapacak insan ararlar sen sessiz ve az konusan biriysen karşındaki dedikodusunu yapammayacak bir konu hakkında gerekizce konsuamayacak diye senden sıkılır vs. bu tarz

• :) genelde sessiz olan tarafım yanımda 2 kişi car car konusurken ben muziği acarım onlar baska yere gecmek zorunda kalırlar tahammül etmem sineyede cekmem

• Benim tipimdeki insanlar dışlanır mesela. http://i.hizliresim.com/Z7v8dk.jpg

0|0
    0|0
  • egoist kendini bir bokk sanan

0|0
    0|0
  • eğer sümüğünü yiyen bir goblin ilkokullu değilsen çoğu ortamda dışlanmaşsın haber izle gazete oku youtubeda aktif ol sosyal takıl bunlar kolay şeyler ama bazıları bunları beceremediği için dışlanıyor.

0|0
    0|0
  • benim gibiler hiçbir ortamda dışlanmayacağı aşikar.

0|0
    0|0
  • Espri yapamadığı halde espri yapıp arkadaşlarını'da zor duruma düşüren insanlar, hatta bunda ağız burunda bırakmazlar zamanla

0|0
    0|0
  • Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar. :(

0|0
    0|0
  • marjinal geçinen

0|0
    0|0
  • ukala insanlardan pek hazetmem benciller ve dedikoduculaaar :D

0|0
    0|0
  • Fesat ve ukala vb...

0|0
    0|0
  • saf temiz kalpli olanlar

0|0
    0|0
  • Egoist olup alçakgönüllü gibi görünen insanlar alçakgönüllü ve kıskandıkları insanları dışlarlar :) yani asıl egoist dışlayanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gereksiz bos konusanlar

0|0
    0|0
  • egolu
    hiçbir görüşe saygısı olmayan
    ha bide her boku eleştiren

0|0
    0|0
  • Egosu tavan yapmış ukala insanlar