Böyle hakaret görülmedi?

Böyle hakaret görülmedi?Böyle mi hissediyoruz beyler? Yoksa bu kadın bize hakaret mi etti?

• A-) evet böyle hissediyoruz
    53% (10)9% (1)37% (11)Oy Ver
  • B-) lanet olsun dostum! Bu bir hakaret.
    47% (9)91% (10)63% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Böyle hakaret görülmedi?
Sizce ne hissetmeliyiz? Böyle hakaret?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Kadin hakli beyler Dağılın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamıyorum biz insan değil miyiz? Duygumuz yok mu? Aşık olamaz mıyız? 3-5 tane şerefsiz yüzünden neden bizde sevilmiyoruz? Tamam sevgilim var ama... Her kadın nasıl çiçekse.. Her erkekte işlenmemiş bir ELMAS'tır işlemesi kadına kalmıştır...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :D çok güldüm. Sanırım bu bir hakaret

0|1
    0|0
  • Baya içinize oturmuştur :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yok kardeş, hakaret değil.

- "Bazı" kadınlar, erkekler karşısında aşırı kompleksli oluyorlar. Mesela, buna benzer bir sözü bir erkek asla kullanmaz. Umurunda değildir çünkü, kompleksi yoktur erkeklerin.

Yine aynı şekilde "Aaa, gördün mü bak, kadınlar erkeklerden daha zekiymiş..." diye bir sözü veya buna benzer bir sürü şey duyabiliyoruz. Erkekler böyle şeyleri sallamazlar, he deyip geçerler. Ama "bazı" kadınlar niyeyse kendilerini hep erkeklerle yarıştırma gayreti içindeler.

0|1
    0|0
  • İnsan neyse karşısındakini öyle görür, öyle ithamlarda bulunurmuş. Kendisi değersiz bir bok parçasıysa bu cümleyi kurması da normal yani.

1|1
    0|0
  • bildiğin zımbalamış bize: )

0|1
    0|0
  • Sığıra bak la. Sanarsın dünyayı kadınlar yönetiyor, tüm dünyayı kadınlar yarattı. Ulan asıl bok parçası kadınlardır. Bir halta yaramazlar. Kaç kadın atom parçalamış ve bir buluş yaratmış? Neyi icat etmiş? Kadınlar olmasaydı da dünya bugün bu kadar gelişirdi. Ancak erkekler olmasaydı, bu serzenişi yapacak yazıyı bile bulamamış olurlardı. Ne matbaa olurdu, ne teknoloji. İnsan haddini bilmeli önce.

0|0
    0|0
    • Dostum bu ağır olmuş ama

• Adamım bu da biraz ağır olmadı mı? Teessüflerimi bildiriyorum sana. Onlar ince ve narin varlıklar. Bunu hiçbir zaman unutmadım ben. Olsun varsın

• Saygı duymaktan başkası yakışmaz bana o halde...

• Ordan bir ses mi geliyo?

0|1
    0|0
  • bu kadına verdikleri değer bu olsa gerek
    yazık diline vurmuş

0|1
    0|0
  • bu lafı söyleyen kişiyi fışkırtanın aklına vereyim babası kondom taksaymış keşke.

0|0
    0|0
Yükleniyor...