Evet bence herşey para var mı diyeceginiz?

sureklı kızlara hersey para mı dıye soruyosunuz evet abicim dayıcım dedecim ben o mutevazi kızlardan degılım ve evet hersey para. karakter herseyden onemlı tabıı ona bısey demıyorum ama dılınıze dolanmıs ya bu kelıme ben hersey para dıyorum dıyecegınız var mı?

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diyelim? Doğru demişsin.

1|0
    0|0
    • böyle erkekler lazım

• Yani, söylediğinin dorğu olduğunu bilmemek için Polyanna olmak gerek.
      Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• attığımız adım para bu devirde para tabiki önemli en iyi şartlarda yaşamak istiyorsa kişi hazır beklemicek çok çalışcak ozaman kendi kazanıcak o çok parayı aileden kocadan beklemicek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• İş karakterde bitince bu tez otomatikman çürümüş oluyor ama. Çünkü düzgün karakterde bir kşi zaten her şey para demez.

0|0
    0|0
    • der canım sen paran olmasa su ıcebılır mısın karnını doyurabılır mısın? avuntu yapmamak gerek bosu bosuna.

• Para demez demedim, her şey para demez dedim ki her şey de para değil. En azın

• En azından her şeyin gerçei para değil.

• aynen öğle paran varsa cemaatin içinde yer alırsın paran varsa en güzel yerde içersin gezersin tozarsın istedğini alırsın paran varsa kız arkadasını gezdirirsin mutlu edersın doğruluk bile para aynen öğle katılıyorum sana herşey elinde sonunda paraya çıkar sağlık harıçç aynen öğle kim istemez son model arabayı tek taş yüzüğü hergün çiçeklerle gelen eşi herşey para herşeyin para olmadığını soleyenler neden para kazanmak için gece gündüz çalışıyor sağlıgından oluyor herşey para bencede

1|0
    0|0
  • Haklisin valla

1|0
    0|0
  • gizliden çıksan keşke de öyle cesaretini görsek ;)

0|0
    0|0
  • Herşey para zaten.

1|0
    0|0
  • Fiyatını da belirle şimdiden. Dolara göre belirle derim, malum sürekli artışta.

1|0
    0|0
  • Kac para ediyosun?

1|2
    0|0
  • Önce sağlık... bitti

1|0
    0|0
  • yok mutevazilikle alakası yok realistlik diyelim buna para her şeyin anahtarı para ile cennete de gidersin cehenneme de

0|0
    0|0
  • en büyük amaç olmasada en büyük araç bence açıksözlülüğünde güzel ve bu işin erkeği kızı yok herkes paraya değer veriyor

0|0
    0|0
  • Herşey paraysa çalış kazan. Başkasının parasını yemekle olmaz o işler :D

0|0
    0|0
  • Kaç para?

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Kız haklı. Paran kadarsın bu dünyada

0|0
    0|0
    • hayır ben oyle demıyorum. ama ınsanlar gecınmek ıcın paraya ıhtıyacları var mesela yanlıs mıyım? bu yuzden para onemlı ama paran kadar da degılsın tabıkı

• katılmıyorum

• Herkesin kendi fikri

• S. g kazan o zaman para

0|0
    0|0
  • yani parasını verirsek herşeyi yapabiliyomuyuz*

0|0
    0|0
  • Paran varsa konuş yoksa suus derım

0|0
    0|0
    • ne alaka ben oylemı dıyorum dayı ya

• ya ne dıyosun sen gıt bu muhabbetlerını kamyoncu arkadaslarınla yap

• Taksıyıcım ben canım lazım olursa gece tarıfesı acarım sana

• Bu kadar cesur konusuyosun kendini neden gizliyosun (cesurkiz)

0|0
    0|0
    • senın gıbıler rahatsız etmesın dıye. cesurlukla alakası yok sende gızle kendını onemlı olan kım oldugum degıl ne dusundugum

• dogru demiş

• Evet öyle iste

• bu gercegı bıldıgın ıcın yas aralıgın 30-35 ztn

0|0
    0|0
  • para için ideolojilerini hatta kendini satar mısın? Satmam diyorsan o zaman kendin ile çelişirsin para her şey değil demektir

0|0
    0|0
    • kendimle celişmem cunku sizler fesat olmaya o kadar alısmıssnız kı ben hersey para deyınce neyı kast ettıgınız ap acık ortada hepinizin. para olmadan karnını doyuramazsın mesela su ıcemezsın allahın bıze sundugu guzel nımetlerden yararlanamazsın sen bır dılencıye acımaz uzulmez mısın? neden uzulursun bır dusun önce.

• her şey para demişsin çok şey para dememişsin sen önce kendini ifade edebilmek için doğru kelimeleri seçmeyi dene burada millete fesat diyene kadar

• hayır her şey. ben kendimi gayet guzel ıfade ettıgımı dusunuyorum anlamamak ısteyen sızlersınız. 1 ay kurus paran olmasın bakalım her şeyin kalıyor mu geriye?

• bende aynı düşüncedeyim güzellikten önce benim için para gelir
    gelir seviyesinin benimle aynı veya yukarısı olması gerekir

ben bir kadınla ona babalık yapmak için evlenmiyorum

1|0
    0|0
  • 400lira istermısn

0|0
    0|0
  • Var. Fiyatin ne?

0|0
    0|0
  • Param olsa seningibilerle harcamam

0|1
    0|0
    • benım senın hıcbıseyıne ıhtiyacım yok canım

• Tamam teyze al şu parayida kes para gözlerle muhatap olmuyorum da

• sen oldun yeterınce

• 1|0
    0|0
    • görüyorum ki hala milatı takıp edıyosun.

• bende Şu an mantıksız olanın sen oldugunu dusunuyorum.

• sen düşün kolay gelsin

• yoo kendini bilmen güzel parası olana köpek olursunuz işte...

0|0
    0|0
    • hemen bir atarlar.. senin dilinin ayarı bellı Şu an o yuzden sana acıklama yapma zahmetıne gırmıyorum

• girme iyi yaparsın seninle uğraşacak vaktim yok çünkü.

• vay paragöz tüüü sana

0|0
    0|0
  • Para ya güvenme kalırsın ortada

0|0
    0|0
    • rahat ol sen

• kimden para ıstıyorum birazz beyin ya lütfen

• Ya sen önce ne istediğine karar verde öyle konuş

Kızlar Ne Diyor 9

• Para her kapiyi acar. Lakin para karsisinda egilmem.

1|0
    0|0
  • Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter, malına güvenme bir kıvılcım yeter derler krds.

0|2
    0|0
  • Şu an paraya ihtiyacım var o yuzden her sey para 😃

0|0
    0|0
  • önce sağlık çaresi olmayan hastalığa yakalansan parayı görmezsin

0|0
    0|0
  • Yok gereken herşeyi soylemissin ellerine sağlık =)

0|0
    0|0
  • Diyeceğim yok benim

0|0
    0|0
  • Herşey sağlık

0|0
    0|0
  • Para para

1|0
    0|0
  • Bende aynen dycektim baktım soruyu anlamamışım. herşey para diyince direk bireysel düşündüm paran varsa daha kolay o kısma katılıyorumda ben duruyum krşımdaki parayla gelsine karşıyım. tamamen şans işi. Para seviyosan ve ailen bu para imkanını sana sunmuyosa kendin para kazanıcaksın. istiyosan çok paralı bir meslek oku kimse seni eleştirmez para için bu mesleği seçti diye , ama karşındakinde paraya bakarsın çok eleştirilirsin. ki bence ben oturuyum bana baksın mevzusuda eşşeklik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...