Kendime güvenim yok?

Ya arkadaşlar benim yüzümde çok sivilce var bu yüzden okulda çok alay konusu oldum okulda sesim çıkmıyo aşağıya kantine vs inmiyorum birisi birşey der diye , hocalarla konuşmuyorum tek yakın olduğum hoca vardı oda malesef gitti sınıfta çok seviliyorum arkadaşım çok ama okuldakiler sürekli dalga geçiyo bugün benim boyum 1.73 ve baya güçlü birisiyimdir ama korkuyorum birisiyle kavga etmeye dövceğime eminim ama laf söylese cevap veremem 1.50falan olan benden büyük bir kız adımı sordu söyledim falan banane dedi güldü birşey diyemedim neden böyleyim ben çok utangacım dövceğim kesin ama korkuyorum

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• özgüvenin yok en iyisni yapıyosn muhattap olma ama lafınıda esirgeme bir kere denemye çlş sonrası gelir zatn güzel bir kızsndr emnm sıkntı yma özgüvenin yerine gelsn dostumm herkez senin dönemnden eçmstr kasmaa

1|0
    0|0
    • Ya şu sivilceler olmasa çok yerinde olcak özgüvenim ama hayatımı mahvettiler sağolasın kardeşim

• Keşke kendimle barışık olabilsem yüzümden nefret ediyorum

• neden kendni sev ya herkezin kusru vardır kusursuz insan yoktur kimsenin ne dediğişni önemseme önemli olan senin ne düşündüğün dostm iyi ol mutlu ol eğer böyle devam edrsn hem kndne hem zamanına cok büyük zara veririsn

En İyi Kız Görüşü

• Ben de oyleyim tatlim ve bana da yapmadiklarini birakmiyolar😔

1|0
    0|0
    • Of bir türlü diğer insanlar gibi yüzsüz olamadım hiçbirşeyi umursamayan tiplerden çok takıyorum ya

• O konuda bile aynıyız ya

• Neden utaniyorsun canim

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere döv gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Sen onlardan daha güzelsin kıskanıyorlar

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya öyle olsam ne farkeder kendime güvenim olmadıktan sonra

• Öyle olsun bakalım

Kızlar Ne Diyor 3