Genelevlerin yasal olması kadının varlığına aykırı ve hakaret değil de ne?

Birkaç gün önce genelevlerin yasal olduğunu buralarin devlet denetiminde olup polislerin falan kapıda beklediğini öğrendim. Türkiye'de yani. Devlet yasalar önünde kadınların bir s*** işçisi olarak kabul görmesini ve böyle objeleştirilmesini nasıl meşrulaştırabiliyor? Bir kadın olarak bunu nasıl normal karşılayabilirdim bilemiyorum. Nerde eşitlik?

Güncellemeler:
Tecavuzmus tacizmis bunlar erkeklerin kadin bulamadiklari icin mi saptığı yollar sanıyorsunuz? Bu bizzat ahlaksizlik terbiyesizlik şerefsizlik. Fuhuş tabiiki engellenemez her ne kadar yanlış bulsam da bir insanin vucuduna ücret ödeyerek sahip olmayi, bu insanin bedenini varligini birkaç kağıt parçasına indirgemesidir bana göre ; ama bunu kim neden yapıyor beni alakadar etmez herkesin kendi tercihi. Benim asil elestirdigim devletin bunu resmi olarak doğru bulup meşrulaştırması.

1|0
1842

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Bugün o genel evler kapansın sokağa dökülürler erkekler zevişme hakkımızı elimizden alamzsınız diye kadınlar ise kapatında gelip bizimi şey etsinler diye ayrıca fuhuş özgürlüktür pankartları açılır yakıp yıkarlar aslında baktığın zaman devlet bizzat p. z. evenklik yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...