Feminen erkeklere toplumumuzun bakış açısı nedir?

arkadaşlar ben vücudunda dövmeleri olan küpeli kendine bakım yapmayı seven biriyim. yakın çevremde de beğeniliyorum. beğenenler kadar beğenmeyen çekemeyen ve çeşitli iftiralar atan yakıştırmalar yapan insanlarda var. benim yüzüme olmasada arkamdan konuşanlar var. sizin düşünceleriniz nedir merak ettim.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hiç tarzım değil kesinlikle. Ama yapan da onyargılı olmam herkesin kendi tarzı beni ilgilendirmez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Feminen erkek; Kadınlara yamanmaya çalışan, her fırsatta kadınlar tarafından onaylanma ihtiyacı hisseden, bir süre sonra kadınların cinsel organını haketmek için onlara feminen gözüken erkek tipidir. Sadece çıkar ilişkisidir. Bir kadının cinsel organı olmasaydı, erkekler feminen olmazlardı.

0|0
    0|0
    • öyle bir düşüncem yok emin ol insanları asla cinsel obje olarak görmedim. kızların ilgisini çekmek için de küpeye dövmeye ihtiyacım yok kendim için yapıyorum kendimi mutlu ediyorum. at gözlüğünü çıkar bence

• üzgünüm dostum karşımdaki kişinin zeka seviyesini ve düşüncelerini bilemediğim için bu şekilde karşılık verdim. belki sen feminenlikten bunu anlayan bir insan olabilirsin diye çünkü yazdıklarından dar görüşlü olduğun sonucuna vardım.

• Önyargıdan öte daha dar görüşlülüğün olması söz konusu değil. Bunun da bilincinde olarak yaşayalım...

Yükleniyor...