Kapat

Yaşadığınız olaylardan ders alır mısınız?

1-Bazı insanlar yaşadıkları olaylardan ders alırlar bir daha yapmamaya çalışırlar.2-Bazı insanlar bişeyler yaşar yakınır ağlar bir daha yapmıcam der yine yapar 3-Bazı insanlarda yaşadıkları olayları başkaları üstünden acısını çıkarırlar (Örneğin aldatılan kadının tüm erkekleri Terörist görmesi gibi :) Sizde ekleyebilirsiniz hagi gruba dahilsiniz...

Güncellemeler:
...
,,,,,,,,,,,,

2|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• ben küçük yaşta yaşanılanlardan ders alıp kimseye yaklmaşma taraftarı olmayanlardanım samimiyetsiz insanlar yüzünden arkadaş canlısı olma özelliğimi kaybettim onları burdan kutluyorum

0|1
    0|0
    • Evet çağımızın sorunlarından birine değinmişsin

• yapacak bir şey yok zengin olan onlar. zengin olanın oyunu fakiri zora sokuyor işte. bizse sadece tedbir olarak bazı şeyleri yememeliyiz yani başka çare yok ne yapacaz ki savaşa mı girek dünya böyle yürüyor işte

• Tedbir alınırsa böyle yürümez işte herkesin kendi yaşantısı ben bir birey olarak kendi srumluluklarımı yerine gitiriyorum gerisi herkesin kendi hayatına kalmış.

En İyi Erkek Görüşü

• almak istediğimi alırım bazı konularda ama denerim bir daha yaptığım yanlışı yapmamak üzere

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Katiyen akıllanmayanlardanım ben. hiçbirinden ders çıkarmam geride bırakır geçerim😁

0|1
    0|0
    • Vur sırtına al ekmeğini olan tiplerden diye yorumluyoruz seni ne yapsan boşver diyip geçiyor :)

• Yok o kadar saf değilim😎 Onlara halk dilinde saf deniyor

• Cehennemin dibine gidersin umarım! Annene ablana eşine bir sapık dadanırsa hiçbir suçları yokken o zaman anlarsın!

0|1
    0|0
  • Hayır almam jsdhfjds

0|1
    0|0
  • ben başkasının yaşadığından bile kendime ders çıkarıyorum.. o duvara toslayıp bi' daha yapmayacğm anını hiç yaşamadım

0|1
    0|0
  • 22 senedir yaşadığım her şey, iyi veya kötü.. tecrübeydi benim için.

0|1
    0|0
  • Cikaririm

0|1
    0|0
  • Bir türlü akıllanmayanlar kategorisindeyim

0|1
    0|0
  • Hem yasadigim olaylardan , hem de cevremde gecen olaylardan ders cikarmasini bilirim

0|1
    0|0
  • Yok almıyorum

0|1
    0|0
  • Valla ben aynı hatayı 3 -4 kerre tekrarlamadan rahat edemiorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Her olaydan bir ders çıkarır ve tecrübe dağarcığıma katarım.

0|1
    0|0
  • pek almıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...