Akıl akıldan üstündür?

Arkadaslar ben bu zamana kadar, yani kucuklugumden beri, hep yerine gore davranan biriydim. Kendimi tanıyorum az cok. Fakat bu zamana kadar ki arkadaslıklarım hep her seyi dalgaya vuran insanlardan oldu ki en sevmedigim insan tipi, mecburi arkadaslarınız olurdu ya buda onlardandı. Ben artık kendi kafama uyan, gercekten iyi zaman gecirebilecegim insanlar istiyorum. Etrafımda insanlar olsa da cok yalnız hissediyorum odama kapanıp tum gun yatagımdayım, sosyallesmekten cok 1-2 arkadasımın olmasını istiyorum ama boyle saglamından. Nabcam bea?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eve kapanarak hiçbir yere varamazsın. Bu sebeple elinden geldiğince insanlarla muhabbet et. Konuştuğun kişilerle çok samimi olmak zorunda değilsin. İnsanlarla muhabbet ede ede, insanların konuşmalarından nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlayacaksın. Bunu başardıktan sonra zaten hayatına istediğin gibi böyle en sağlamından 1-2 arkadaş eklersin. İnsanları samimiyetsiz buluyorsun diye kendini eve kapatamazsın. Bunları kendim tecrübe edindiğim için böyle rahat yazıyorum. Şimdi etrafımda en sağlamından bırak 1-2 taneyi, 5-10 tane dostum var. Hepside benim için özel insanlar. Hayat bu insanlarla çok daha güzel hale geliyor. Kimi bulursan konuş, muhabbet et. Lakin her bulduğunuda hayatına alma ;) Eğer elimden herhangi bir şey gelirse, bende sana yardımcı olurum. Tabi sen yardım istersen :)

NOT: Hayatta ne kadar gülümsersen, o kadar kişiyi mutlu edersin. Ne kadar kişi mutlu edersen, o kadar mutlu olursun. Bu da benden sana küçük bir tavsiye ;)

1|0
    0|0
    • EİG için teşekkür ederim :)

• Dikkate alıp cevap verdigin icin ben coook tesekkur ederim :)

• Umarım faydası olur. Ne zaman yardım istersen, elimden geleni yapmaya çalışırım :)

Erkekler Ne Diyor 3

• karpuz değilki bu seçip alasın gerçek dostluklar arkadaşlıklar belli olmayan durumlarda çıkar hayatına birden girer ve iyi gününde değil kötü gününde yanında olur o yüzden şöyle yap böyle yap denemez

0|0
    0|0
  • Kafandan bütün düşünceleri at bir tarafa ve oluruna bırak çık gez yürü dolaş simit ye pozitif olmaya devam

0|0
    0|0
  • kalk yemek yap temizlik annene yardım et bence

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim haklısın, akıl akıldan ustunmus gercekten aklıma hic gelmemisti

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...