Herhangi bir işinizin torpille halledilmesini ister miydiniz?

Bu zamana kadar her zaman torpile karşı çıkıp lanetlemişizdir millet olarak. Her zaman başkalarının hakkına girildiğinden ve adaletsiz olduğundan bahsetmişizdir. Belki bazı işlerimizde kullanmış bile olabiliriz. Diyelim ki zor durumdasınız veya değilsiniz. İşinizin halledilmesini istiyorsunuz. Size torpil seçeneği sunuldu. Bunu kabul eder miydiniz?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüze kadar etmedim bundan sonraki zamanlarda da buna muhtaç kalmam umarım. Çok sunuldu. Zaten şikayet ettiğimin bir parçası olmamaya gayret ettim. İşi, gücü, maddi kazançları bir yana bırakın basit bir kuyrukta beklerken bile birine tanınan öncelik hissi rahatsız ediyor insanı. Bu rahatsızlığın benden kaynaklı yaşanmamasına özen gösteriyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstemem ne olacaksa kendi emeğimle olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kim lanetlemişki bu ülkenin yarısı torpilli ve her işlerinide torpille yapıyorlar ben hiç yapmadım imkanım olsada yapmam

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayım ama torpille birinin işine ekmeğine engel olucaksam kabul etmem

1|0
    0|0
  • kabul ederim torpilsiz is donmuyor bu zamanda torpil olmasin aman yaman diyoruz insanlar torpil uzerine torpil yapiyor

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • evet ederim türkiye ise ederim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Eskiden Çok İyi bir işmiş gibi gösterilirdi. Eski Türkiye buralarda işler böyle yürür gibi hemen hemen yapılan bütün işler torpille dönerdi.
    Ama Baktım Başkalarının Hakkını yiyorum. Ogunden beri Kimseye Torpil de yapmam Torpilde İstemem...

0|0
    0|0
  • Sahsen etmem ben.
    Ama Şu an devlette gordugun herkesin %80 i torpille orda. Hani kimse kabul etmez diye birseys yok

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • torpili lanetlemişiz mi millet olarak. bizim kadar torpil yaptıran millet var mıdır acaba :D lanetleme torpile değil neden ben yaptıramıyom lanetlemesi

0|0
    0|0
    • Biraz fazla genel konuşmuş olabilirim. :D Dediğiniz şekilde de lanetleyen var tabii.

• Evet, maalesef öyle. Yine de ellerinden geldiğince dikkat edenler var diye düşünüyorum ben.

• orası öyle tabi güzel insanlar hala var.

• Zor durumdaysam kabul ederim

0|0
    0|0
  • Torpil iyi değil ama mecbur

0|0
    0|0
  • işleyecekse sağlam işlesin de en azından günahına değsin

0|0
    0|0
  • Bir şey demek zor. Ama nefret etmişimdir hep torpil playından

0|0
    0|0
  • Kabul ederdim torpil bazen şart oluyor bayan 😊

0|0
    0|0
  • Başka türlü olmuyor zaten bu devirde..

0|0
    0|0
  • Evet torpilin varsa kullanican kardes

0|0
    0|0
  • Elbette

0|0
    0|0
  • Bu ülkede torpilsiz iş olmuyor
    Ederdim

0|0
    0|0
  • Sözde kimse istemez ama herkes öyle yapar

0|0
    0|0
  • etmezdim ki etmedimde belediyeye alacaklardı gitmedim o iş için alah bilir kaç kişi baş vurmustu gerek yok torpille gelecek ya da yapılacak işin hayrımı kalır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...