Cinler herkese görünebilir mi?

cinler herkese görünebilir mi? gördüklerimizin cin olduğunu nerden anlarız?

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• İtikat olarak cevap veriyorum. Cinler zaten her yerde varlar ve insan nüfusundan çok çok daha kalabalıklar. Ancak insanların güznde perde var. Bir cin musalat olursa operde kalkıyor ve görmeye başlıyorsun. Bir de bazıaz sayıda insanda o perde yok Onlar görebiliyorlar. Yani esasen cinlerin saklandığı falan yok. Bu itikat olarak böyle Benim görüşüm farklı, orası ayrı.

0|0
    0|0
    • Peygamberlerden birkaçı görebiliyor demek istedin herhalde? Normal insan olupta gören duymadım.

• @7_beni_77 Büyük islam alimlerinden görenlerin olduğu hatta müslüman cinlerin ilim irfan sahibi olanlarının gelip onlarla bu konularda sohbet ettikleri yazar bazı kaynaklarda.

• Doğru bilgiler reis.

Erkekler Ne Diyor 12

• Şimdi Gerçekleri Yazacağım Ama Değmez! Mantıklı Bir İnsan O Görüşü Okuyupta Sallamayı Algılayamıyorsa Demekki O İnsan Mantıklı Değildir. :)

0|0
    0|0
  • Uslu bir kız olursan

1|0
    0|0
  • O kendini belli etmedikce ve hüküm verilmedikçe
    Kişi cini gördüğünü anlamaz

#TürkErkeğii

0|0
    0|0
  • Cin deme üç harfi de musallat olurlar :( ben gördüm konuştum

0|0
    0|0
  • herkese görünmezler sadece hastalara görünürler :) ruh hastalarına :)

0|1
    0|0
  • Sadece inanlar ve korkanlara görünüyor galiba.

0|0
    0|0
  • Herkeze görünmezler görünseler bile anlayamazsın insan kılığına girebilirler. Onları görmen için ruhlar alemine gitmen gerek buda biraz cesaret isteyen bişey :)

0|0
    0|0
  • ben küçükken görmüştüm bir hayalet gibi uçuyordu balkondan bakıyordum apartmana doğru girdi duvardan girdi

0|0
    0|0
  • sorarsın in misin cin misin diye :D

0|0
    0|0
  • Boşver fazla irdelemek iyi olmaz.

0|0
    0|0
  • istersen evlenirsinde

0|0
    0|0
  • 4.bp.blogspot.com/.../etiCin1.JPG

buna benziyorsa cindir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cınlerı asıl halıyle goremessın cunku bu hz suleyman zamanında yapılan sozlesme ıle yasaklanmıstır ve fıkhen cınlerı orjınal surette gordum dıyenlerın sahıtlıgı kabul edılmez. forma gırmıs halde gorebılırsın. ınsan formu hayvan formu, dumansı, ısık formları vs vs. anlaması cok da zor olmuyor.. cok hızlı hareket edıyorlar ve urkutucu oluyorlar..

2|0
    0|0
  • Bu fikrim yok.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...