Nihal candan gibi kizlari severmisiniz?

O ve onun gibi salak kizlari kim seviyo merak ediyorum bide erkeklerin tarafinda hep oyle kizlar oluyo bwyler simarik ve salak kizlaeimi swviyisunu

0|1
9|13

En İyi Kız Görüşü

• kardeşi ondan daha salak. ve bu ikisi bir de hukuk okuyormuş (güya) bunları sen ilerde bir duruşma salonunda hayal edebiliyor musun? o kadar salaklar ki gerçekten oksijen israf ediyorlar boş yere diye düşünüyorum. o haller o tavırlar. o bebek konuşması ve saçma sapan şımarıkça hareketler. her duyduğumda aģızlarına birer tane çakasım geliyor!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şımarık evet ama çok sempatik geliyo bana bilmiyorum ahdfladfa

1|0
    0|0
  • Okul arkadasimdi o kız. Hic sevmem.

0|0
    0|0
  • kim ki o?

0|0
    0|0
  • Sevmem. Yaa onun bir tiki vardı konuşurken gözlerini yukarı doğru bakıyordu niye yapmıyor anlamadım çok komik oluyor.. :D

Ayrıca Nihal Candan göründüğü gibi biri değil şeyler gibi takılıyor instagram da fotoğraflarına bakın anlarsınız. :D

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Hayur asırı itici

0|0
    0|0
  • o kim ki -.-

0|0
    0|0
  • O kim?

0|0
    0|0
  • O Kim Ya?

0|0
    0|0
  • eğlenmek için dir

0|0
    0|0
  • kız dediğin yerine göre hareket etmesini bilecek ne cıvık olacak nede sulu, herşey yerinde güzel

0|0
    0|0
  • Evet maalesef 😂

0|0
    0|0
  • Survivor'a katılmadan önce güzeldi. Şimdi gözümden düştü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok itici

0|0
    0|0
  • acayip itici :d

0|0
    0|0
  • Tam ağzına vurup sen dayından mı çıktın denilecek tip. O ne yapmacıklık

0|0
    0|0
  • Tiki kızlardan nefret ediyorum. Ağzını yayarak ve çocuk gibi konuşanlara da. Makyaj güzeli hepsi.

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum cunku dobra ve gercek cocuksu

0|0
    0|0
  • ıyyy bence çok bunaltıcı

0|0
    0|0
  • Adada yaptıgı tek şey ortalık karıştırmak ve adadaki erkekler yokluktaymış anladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...