Biz kadınlar neden bu kadar değersiziz ya? Nedir bu eziyet? Siz lanet olası vicdansız pislikler hiç mi insanlık nedir?

İnsanlıktan hiç mi nasibinizi almadınız? Anneniz bacınız kızınız yok mu? Neden günahsız insanların hayatına sıçıyorsunuz? Bir insan çok mu kolay yetişiyor? O anne babanın onca yıl verdiği emeği sen hangi hadle mahvedersin? Allah vicdan versin ne diyeyim.. Sayenizde dünyadan iğreniyoruz..

Biz kadınlar neden bu kadar değersiziz ya? Nedir bu eziyet ?Siz lanet olası vicdansız pislikler hiç mi insanlık nedir?

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Genelleme yapmayalım diyoruz mecbur bırakılıyoruz. İnsan değil bunlar kardeşim, onları da doğuran ana ama bu nasıl bir cinsel açlık nasıl gözü dönmüşlük? Sevgilin diye tapulu malın mı ulan ayı. Bir de platonik takılıp onu sevmiyor diye öldürülenler var. Açıklaması yok bunun maalesef. Bak burda bile dalga peşinde birileri. Keşke bir günlüğüne kadın olabilme şansı olsaydı bu hayvanların tövbe ederlerdi eminim

0|0
    0|0
    • dalga geçenlere gerçekten hayret ediyorum.. bir de burada hak verip savunurken kendi dışarıda aynı muameleyi sergileyenler var.. nasıl bok bir dünyadayız biz arkadaş.

• Sanal "delikanlılar" bunlar çok sorun yapma diyorum ya insan olan bunu yapmaz. Vicdan yok kesinlikle inanmıyorum. Kadınlarla duygusal diye dalga geçerler ama bizdeki duygusallığın merhametin birazı onlarda olsa sonuç çok farklı olurdu

Erkekler Ne Diyor 12

• Çünkü o güvendiğiniz saçmasapan hukuk kuralları kendiyle çelişiyor. suç işlendikten sonra cezası kesiliyor ve bütün herşey giden o masum canlara oluyor. dini kurallar ise insanı kökten yani ahlaken yetiştirebiliyor, nefse tapmamayı öğretiyor. Hukuk kuralları gibi nefsinize uyun ama sonuçlarına katlanırsınız deyip insanı kendi inisiyatifine bırakarak vicdandan yoksun bırakıyor. Taptığınız saygıdeğer ataputunuza borçluyuz bu durumları. Özgecanın babası ne dedi? "bu tip olayların son bulabilmesi için dünyanın zıt yönde dönmesi gerekiyor."

0|0
    0|0
    • vicdandan yoksun bırakmıyor***

• hey allahım biz ne konuşuyoruz senin derde gel.. allah senin de kapanan gözlerini açsın.. şeriat diyor bir de.. şeriat kadınlara inanılmaz değer veriyor zaten... yüce allahım sen bana sabır ver

• Büyüyünce daha iyi anlarsın...

• Bir can kolay yetişmiyor ama bu ülkede artık bir yobaz kolay yetişiyor. Eğitimin her geçen gün geriye gittiği, bağnazlığın hızla yükseldiği ülkemizde daha çok Türkanlar, Özgecanlar göreceğiz maalesef. Allah bu insanların vicdanlarını ıslah etsin, hepsine lanet olsun.

0|0
    0|0
  • Tecavüz-Taciz olaylarında kadınlara %100 hak versemde. Cinayet vs konularda cinsiyet ayrımcılığı yapılıyor.

0|0
    0|0
  • 250 gram 2 buçuk kilodan daha değerli kodumun dünyasında

0|0
    0|0
  • çünki bu tip kadınlar hakediyor eminim bundan önce kaç defa dayak yemiştir hakaret işitmiştir karakolluk olmuşlardır ama her seferinde affetmiştir seviyorum diye idrak edemedikleri şu erkek bozuntusu kadın abir kere el kaşdıracak kadar şerefsizse bunun ilki sonu olmaz her zaman yapar ilk tokatı yediğinde bu iş bitti deseydi şimdi yaşıyodu belki

0|0
    0|0
    • adam gibi sevemeyecekse,, insan gibi davranamayacaksa kimse kimsenin hayatına girmesin.. hakediyor ne demek ya.. kim hak eder böyle bir şeyi kadın ya da erkek farketmez.. sadece öldürdüğü için birilerinin hayatını mahvetmiş olmuyor insanlar.. mevzu çok derin de bende anlatacak heves kalmadı artık.. sevmek güvenmek ister her insan.. ama günümüzde neredeyse suç haline geldi güvenmek sevmek değer vermek.. gerçekten lanet olsun

• ne kadar güvenirsen güven seversen sev insan evlendikten sonra çok değişebiliyor kimse aksini iddia edemez halada söylüyorum seviyorum diye her şeye katlanırsan olacağı bu kadına el kaldırılmaz karşındaki senle eşit değil bir kere karşılık veremez kendini savunamaz böylesine aciz birine el kaldıracak kadar şerefsiz adam her zaman yapar bunu söylüyorum affetmeyecek kardeşim bu kadar bast bu noktalara gelmesine izin vermeyecek yoksa sonuna kadar haklısın bunun cezası sadece hapse atmak olmamalı ama o konuda elimizden bişey gelmez

• genellemesek, burada kadının ayağı için bile ölenler, bayılanlar var

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin dicem bisey yok

0|0
    0|0
  • böyle mahluklar zaten insan olamaz

0|0
    0|0
  • Bence değerlisiniz

0|0
    0|0
  • bir saçmalık var o işte ya. beş yıl platonik mi olur ya :D

0|0
    0|0
  • Haklısın. Ama herkes aynı değil. İnsanlar çeşit çeşit. Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
    • tabi ki herkes aynı değil o kızı yetiştiren baba da erkek şimdi arkasından ağlıyor..

• evet var.. sadece tek bir cinsiyeti suçlamıyorum..

• Başta sucladin lakin anlıyorum seni. Her konuda dikkat etmek gerekir. Birisinin ahini almak kadar kötü bişey yok

• Allah belamızı verse de kurtulsanız bizden.

hakikaten ne pislik yaratığız lan biz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• abi adam en fazla 2 ay hapis yer hatta hapis onun için hediyee böylelerini kısasa kısas yapacaksın osmanlının adalet sistemi bu ülkeye gelmedikçe kızlar ezilir sadece cinsiyet olarak köte olarak görülürüz istediğini yapmakta özgür olarak erkek milleti tabi bazı adam miletti var ama az bizdede var suç her insanın hatası vardır yanlışları vardır gerek bayanların gerek erkeklerin hatta bu ülkedeki ayrımcılık kız kadın bayan vb isimle anılıyo olmamız niye erkek denilip geçiliyoda bize neden onlarca isim takıyolar? bu böyle oldukça bu ülkede insanlıkta son bulurr adamlıktaaa...

0|0
    0|0
  • Su aşkına karşılık alamadi diye doverek komaya sokan yaratiktan bahsediyor olmalisin, haber izlemiyorum zira antidepresanlarim sakinlesmeme yetmiyor

0|0
    0|0
  • Türk erkeği ortadoğu erkeği böyle işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...